Skrzynka asortymentowa ESD SOK 166, czarna, 295 x 166 x 21 mm
Odkryj skrzynkę asortymentową ESD 166 na Weidinger.eu - idealne rozwiązanie do bezpiecznego przechowywania wrażliwych komponentów elektronicznych. Wykonana z rozpraszającego polistyrenu (PS) skrzynka asortymentowa zapewnia niezawodną ochronę przed wyładowaniami elektrostatycznymi. Dzięki przewodności rozpraszającej >1 x 10⁴ do <1 x 10¹¹ omów gwarantuje bezpieczeństwo komponentów.
Skrzynka asortymentowa jest dostępna w eleganckim czarnym kolorze i imponuje kompaktowymi wymiarami: ma wymiary 303x192x28 mm na zewnątrz i 295x166x21 mm wewnątrz. Wymiary te sprawiają, że idealnie nadaje się do organizowania i przechowywania mniejszych przedmiotów. Numer artykułu 8120364 ułatwia zamówienie i identyfikację produktu.
Wyprodukowany przez Licefa, ten pojemnik na asortyment jest synonimem jakości i trwałości. Skorzystaj z tego produktu, aby zwiększyć wydajność i bezpieczeństwo produkcji elektroniki. Odwiedź Weidinger.eu i zdobądź skrzynkę asortymentową ESD 166 dla swoich potrzeb.
• Skrzynka asortymentowa 166
• Materiał: rozpraszający PS (polistyren)
• Przewodność: (rozpraszająca >1 x 10⁴ do <1 x 10¹¹ Ohm)
• Kolor: czarny,
• LxWxH, na zewnątrz: 303x192x28 mm (wysokość UT: 14 mm, wysokość OT: 14 mm)
• Wymiary LxWxH, wewnątrz: 295x166x21 mm
• Wymiary wewnętrzne: 295 x 166 x 21 mm
Skrzynka asortymentowa jest dostępna w eleganckim czarnym kolorze i imponuje kompaktowymi wymiarami: ma wymiary 303x192x28 mm na zewnątrz i 295x166x21 mm wewnątrz. Wymiary te sprawiają, że idealnie nadaje się do organizowania i przechowywania mniejszych przedmiotów. Numer artykułu 8120364 ułatwia zamówienie i identyfikację produktu.
Wyprodukowany przez Licefa, ten pojemnik na asortyment jest synonimem jakości i trwałości. Skorzystaj z tego produktu, aby zwiększyć wydajność i bezpieczeństwo produkcji elektroniki. Odwiedź Weidinger.eu i zdobądź skrzynkę asortymentową ESD 166 dla swoich potrzeb.
• Skrzynka asortymentowa 166
• Materiał: rozpraszający PS (polistyren)
• Przewodność: (rozpraszająca >1 x 10⁴ do <1 x 10¹¹ Ohm)
• Kolor: czarny,
• LxWxH, na zewnątrz: 303x192x28 mm (wysokość UT: 14 mm, wysokość OT: 14 mm)
• Wymiary LxWxH, wewnątrz: 295x166x21 mm
• Wymiary wewnętrzne: 295 x 166 x 21 mm
| Numer artykułu. | WL85859 |
| Alternatywna nazwa artykułu | SOK 166, 014/014 ESD |
| Producent | LICEFA |
| Numer artykułu producenta. | 8120364 |
| Długość | 303 mm |
| Szerokość | 192 mm |
| Wysokość | 28 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Kolor | czarny |
| Długość wewnętrzna | 295 mm |
| Szerokość wewnętrzna | 166 mm |
| Wysokość wewnętrzna | 21 mm |
| W zestawie bateria | nie |
| Masa netto (producent) | 283,3 g |
| Typowa rezystancja powierzchniowa (Rpp) | dissipativ >1 x 10⁴ - <1 x 10¹¹ Ohm |
| Skrzynie do przechowywania materiałów | plastik |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | LICEFA GmbH & Co.KG Lemgoer Strasse 11 DE-32108 Bad Salzuflen www.licefa.de |