Wkładka ESD do skrzynki asortymentowej 166, 15 przegródek à 49 x 44 mm
Odkryj wkładkę ESD do skrzynki asortymentowej 166 na Weidinger.eu - idealne rozwiązanie do bezpiecznego przechowywania wrażliwych komponentów elektronicznych. Ta wkładka, wyprodukowana przez firmę Licefa, oferuje 15 przegródek, każda o wymiarach 49 x 44 mm, i idealnie pasuje do skrzynek asortymentowych o wymiarach wewnętrznych 295 x 166 x 21 mm lub 295 x 166 x 39 mm. Wykonany z rozpraszającego polistyrenu (PS) w eleganckim czarnym kolorze, gwarantuje niezawodną ochronę przed wyładowaniami elektrostatycznymi. Dzięki wartości przewodności w zakresie rozpraszania >1 x 10⁴ do <1 x 10¹¹ omów, zapewnia bezpieczne przechowywanie komponentów. Numer artykułu 2448812 ułatwia szybkie zamówienie. Ta wkładka ESD jest niezbędnym akcesorium dla każdego, kto pracuje przy produkcji elektroniki i ceni sobie jakość i bezpieczeństwo. Korzystaj z optymalnej organizacji i zwiększonej ochrony swoich komponentów.
• Materiał: rozpraszający PS (polistyren)
• Przewodność: (rozpraszająca >1 x 10⁴ do <1 x 10¹¹ Ohm)
• Kolor: czarny
• Wkładka do skrzynki asortymentowej 166, wymiary wewnętrzne: 295 x 166 x 21 mm lub 295 x 166 x 39 mm
• 15 przegródek
• Rozmiar przedziału: 49 x 44 mm
• Materiał: rozpraszający PS (polistyren)
• Przewodność: (rozpraszająca >1 x 10⁴ do <1 x 10¹¹ Ohm)
• Kolor: czarny
• Wkładka do skrzynki asortymentowej 166, wymiary wewnętrzne: 295 x 166 x 21 mm lub 295 x 166 x 39 mm
• 15 przegródek
• Rozmiar przedziału: 49 x 44 mm
| Numer artykułu. | WL85844 |
| Alternatywna nazwa artykułu | TE SOK ESD-CON 166-32/14, 15 |
| Producent | LICEFA |
| Numer artykułu producenta. | 2448812 |
| Długość | 166 mm |
| Szerokość | 295 mm |
| Wysokość | 39 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Liczba przegródek | 15 |
| Długość (komora) | 49 mm |
| Szerokość (komory) | 44 mm |
| Wysokość (komora) | 39 mm |
| Kolor | czarny |
| W zestawie bateria | nie |
| Masa netto (producent) | 130 g |
| Typowa rezystancja powierzchniowa (Rpp) | dissipativ >1 x 10⁴ - <1 x 10¹¹ Ohm |
| Skrzynie do przechowywania materiałów | plastik |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | LICEFA GmbH & Co.KG Lemgoer Strasse 11 DE-32108 Bad Salzuflen www.licefa.de |