Wkładka ESD do skrzynki asortymentowej 166, 12 przegródek à 64 x 44 mm
Odkryj wkładkę ESD do skrzynki asortymentowej 166 na Weidinger.eu - idealne rozwiązanie do bezpiecznego przechowywania wrażliwych komponentów elektronicznych. Ta wkładka, wyprodukowana przez firmę Licefa, oferuje 12 przegródek, każda o wymiarach 64 x 44 mm, i idealnie pasuje do skrzynek asortymentowych o wymiarach wewnętrznych 295 x 166 x 21 mm lub 295 x 166 x 39 mm. Wykonana z przewodzącego polistyrenu (PS) w eleganckim czarnym kolorze, gwarantuje niezawodną ochronę przed wyładowaniami elektrostatycznymi. Przewodność wkładki mieści się w rozpraszającym zakresie od >1 x 10⁴ do <1 x 10¹¹ omów, co umożliwia bezpieczne przechowywanie i przenoszenie komponentów. To niezbędne akcesorium można szybko i łatwo znaleźć na Weidinger.eu pod numerem artykułu 2448811. Zoptymalizuj produkcję elektroniki dzięki tej wysokiej jakości wkładce ESD i skutecznie chroń swoje komponenty przed uszkodzeniem.
• Materiał: rozpraszający PS (polistyren)
• Przewodność: (rozpraszająca >1 x 10⁴ do <1 x 10¹¹ Ohm)
• Kolor: czarny
• Wkładka do skrzynki asortymentowej 166, wymiary wewnętrzne: 295 x 166 x 21 mm lub 295 x 166 x 39 mm
• 12 przegródek
• Rozmiar przedziału: 64 x 44 mm
• Materiał: rozpraszający PS (polistyren)
• Przewodność: (rozpraszająca >1 x 10⁴ do <1 x 10¹¹ Ohm)
• Kolor: czarny
• Wkładka do skrzynki asortymentowej 166, wymiary wewnętrzne: 295 x 166 x 21 mm lub 295 x 166 x 39 mm
• 12 przegródek
• Rozmiar przedziału: 64 x 44 mm
| Numer artykułu. | WL85843 |
| Alternatywna nazwa artykułu | TE SOK ESD-CON 166-32/14, 12 |
| Producent | LICEFA |
| Numer artykułu producenta. | 2448811 |
| Długość | 166 mm |
| Szerokość | 295 mm |
| Wysokość | 39 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Liczba przegródek | 12 |
| Długość (komora) | 64 mm |
| Szerokość (komory) | 44 mm |
| Wysokość (komora) | 39 mm |
| Kolor | czarny |
| W zestawie bateria | nie |
| Typowa rezystancja powierzchniowa (Rpp) | dissipativ >1 x 10⁴ - <1 x 10¹¹ Ohm |
| Skrzynie do przechowywania materiałów | plastik |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | LICEFA GmbH & Co.KG Lemgoer Strasse 11 DE-32108 Bad Salzuflen www.licefa.de |