Taca robocza ESD, PS, czarna, 180 x 210 x 79 mm
Odkryj wysokiej jakości tacę roboczą ESD firmy Licefa, dostępną na Weidinger.eu, która została opracowana specjalnie do produkcji elektroniki. Ta taca robocza wykonana z rozpraszającego polistyrenu (PS) w eleganckim czarnym kolorze zapewnia optymalną ochronę przed wyładowaniami elektrostatycznymi. Dzięki przewodności rozpraszającej >1 x 10⁴ do <1 x 10¹¹ omów, jest idealna do bezpiecznego przenoszenia wrażliwych komponentów elektronicznych.
Tacę można sztaplować i łatwo zawiesić na aluminiowych szynach ściennych o długości 50 mm (numer artykułu 8169092) i 100 mm (numer artykułu 8169093). Dzięki wewnętrznym wymiarom 180 x 210 x 79 mm i zewnętrznym wymiarom 210 x 240 x 85 mm, oferuje wystarczającą ilość miejsca na komponenty. Numer artykułu 8140028 ułatwia składanie zamówień.
Ta taca robocza ESD jest niezbędnym akcesorium dla każdego warsztatu elektronicznego, który ceni sobie bezpieczeństwo i organizację. Polegaj na jakości Licefa i zoptymalizuj swoje procesy robocze dzięki temu praktycznemu rozwiązaniu.
• Materiał tacy roboczej: rozpraszający PS (polistyren)
• Przewodność: (rozpraszająca >1 x 10⁴ do <1 x 10¹¹ Ohm)
• Kolor: czarny
• Możliwość sztaplowania
• Nadaje się do zawieszenia na aluminiowych szynach ściennych o długości 50 mm (8169092) i 100 mm (8169093)
• Wymiary dł. x szer. x wys. wewnątrz: 180x210x79 mm
• Wymiary dł. x szer. x wys., na zewnątrz: 210x240x85 mm
• Wymiary wewnętrzne: 208 x 178 x 79 mm
• Wymiary zewnętrzne: 240 x 210 x 82 mm
• Do zawieszenia na szynie aluminiowej
Tacę można sztaplować i łatwo zawiesić na aluminiowych szynach ściennych o długości 50 mm (numer artykułu 8169092) i 100 mm (numer artykułu 8169093). Dzięki wewnętrznym wymiarom 180 x 210 x 79 mm i zewnętrznym wymiarom 210 x 240 x 85 mm, oferuje wystarczającą ilość miejsca na komponenty. Numer artykułu 8140028 ułatwia składanie zamówień.
Ta taca robocza ESD jest niezbędnym akcesorium dla każdego warsztatu elektronicznego, który ceni sobie bezpieczeństwo i organizację. Polegaj na jakości Licefa i zoptymalizuj swoje procesy robocze dzięki temu praktycznemu rozwiązaniu.
• Materiał tacy roboczej: rozpraszający PS (polistyren)
• Przewodność: (rozpraszająca >1 x 10⁴ do <1 x 10¹¹ Ohm)
• Kolor: czarny
• Możliwość sztaplowania
• Nadaje się do zawieszenia na aluminiowych szynach ściennych o długości 50 mm (8169092) i 100 mm (8169093)
• Wymiary dł. x szer. x wys. wewnątrz: 180x210x79 mm
• Wymiary dł. x szer. x wys., na zewnątrz: 210x240x85 mm
• Wymiary wewnętrzne: 208 x 178 x 79 mm
• Wymiary zewnętrzne: 240 x 210 x 82 mm
• Do zawieszenia na szynie aluminiowej
| Numer artykułu. | WL85869 |
| Alternatywna nazwa artykułu | 210 ESD-CON |
| Producent | LICEFA |
| Numer artykułu producenta. | 8140028 |
| Długość | 180 mm |
| Szerokość | 210 mm |
| Wysokość | 79 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Kolor | czarny |
| W zestawie bateria | nie |
| Masa netto (producent) | 260 g |
| Typowa rezystancja powierzchniowa (Rpp) | dissipativ >1 x 10⁴ - <1 x 10¹¹ Ohm |
| Skrzynie do przechowywania materiałów | plastik |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | LICEFA GmbH & Co.KG Lemgoer Strasse 11 DE-32108 Bad Salzuflen www.licefa.de |