Szyna aluminiowa 100 ESD-CON, aluminium/PP, rozpraszająca, srebrno-czarna, 100 x 65 cm
Odkryj wszechstronną szynę aluminiową 100 ESD-CON od Licefa, dostępną na Weidinger.eu. Ta wysokiej jakości aluminiowa szyna ścienna o wymiarach 100 x 65 cm ma elegancki srebrno-czarny design i oferuje idealne rozwiązanie do produkcji elektroniki. Szyna o numerze artykułu 8169093 została specjalnie zaprojektowana do mocowania tac roboczych i jest idealna do modeli 130 i 210.
Aluminiowa szyna jest dostarczana z dwiema czarnymi zaślepkami wykonanymi z wytrzymałego polipropylenu (PP), w tym niezbędnymi śrubami i kołkami do łatwego montażu. Szczególną atrakcją jest zintegrowany przycisk, który umożliwia przymocowanie spiralnych kabli i paska na nadgarstek - oba elementy wchodzą w zakres dostawy.
Ta listwa ścienna imponuje swoją funkcjonalnością i trwałością, co czyni ją niezbędnym akcesorium w produkcji elektroniki. Skorzystaj z wydajnej organizacji miejsca pracy dzięki aluminiowej szynie 100 ESD-CON firmy Licefa, dostępnej wyłącznie na Weidinger.eu.
• Szyna ścienna wykonana z aluminium, do mocowania tac roboczych
• Dostarczana z 2 czarnymi zaślepkami z PP (polipropylenu) oraz 2 śrubami i zaślepkami.
• Nadaje się do tacy roboczej 130 i tacy roboczej 210
• Wyposażona w przycisk do mocowania kabla spiralnego i pasek na nadgarstek (w zakresie dostawy)
Aluminiowa szyna jest dostarczana z dwiema czarnymi zaślepkami wykonanymi z wytrzymałego polipropylenu (PP), w tym niezbędnymi śrubami i kołkami do łatwego montażu. Szczególną atrakcją jest zintegrowany przycisk, który umożliwia przymocowanie spiralnych kabli i paska na nadgarstek - oba elementy wchodzą w zakres dostawy.
Ta listwa ścienna imponuje swoją funkcjonalnością i trwałością, co czyni ją niezbędnym akcesorium w produkcji elektroniki. Skorzystaj z wydajnej organizacji miejsca pracy dzięki aluminiowej szynie 100 ESD-CON firmy Licefa, dostępnej wyłącznie na Weidinger.eu.
• Szyna ścienna wykonana z aluminium, do mocowania tac roboczych
• Dostarczana z 2 czarnymi zaślepkami z PP (polipropylenu) oraz 2 śrubami i zaślepkami.
• Nadaje się do tacy roboczej 130 i tacy roboczej 210
• Wyposażona w przycisk do mocowania kabla spiralnego i pasek na nadgarstek (w zakresie dostawy)
| Numer artykułu. | WL85942 |
| Producent | LICEFA |
| Numer artykułu producenta. | 8169093 |
| Długość | 1000 mm |
| Szerokość | 650 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Kolor | czarny srebrny |
| W zestawie bateria | nie |
| Masa netto (producent) | 450 g |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | LICEFA GmbH & Co.KG Lemgoer Strasse 11 DE-32108 Bad Salzuflen www.licefa.de |