Wkrętak, uchwyt T, gniazdo imbusowe, 8 mm, 245 mm
• Wkrętak z uchwytem T do śrub z gniazdem sześciokątnym
• 2-komponentowa rękojeść zapewnia wysoki komfort pracy i ogranicza występowanie śladów ucisku w dłoni
• Oznaczenia na rękojeści dla szybszej identyfikacji ostrza
• Wypalona końcówka dla większej dokładności i chromowane ostrze dla maksymalnej ochrony przed korozją
• Długie ostrze do zastosowania jako klucz T. Dla wysokich momentów obrotowych. Długie ostrze umożliwia dobrą kontrolę obrotów i zapewnia łatwy dostęp do nisko położonych śrub.
• Krótkie ostrze 90° jest odpowiednie do wysokich momentów obrotowych lub pracy w niskich miejscach
• Zintegrowany otwór do zawieszania
• Numer artykułu i rozmiar ostrza naniesiony na ostrze
• 2-komponentowa rękojeść zapewnia wysoki komfort pracy i ogranicza występowanie śladów ucisku w dłoni
• Oznaczenia na rękojeści dla szybszej identyfikacji ostrza
• Wypalona końcówka dla większej dokładności i chromowane ostrze dla maksymalnej ochrony przed korozją
• Długie ostrze do zastosowania jako klucz T. Dla wysokich momentów obrotowych. Długie ostrze umożliwia dobrą kontrolę obrotów i zapewnia łatwy dostęp do nisko położonych śrub.
• Krótkie ostrze 90° jest odpowiednie do wysokich momentów obrotowych lub pracy w niskich miejscach
• Zintegrowany otwór do zawieszania
• Numer artykułu i rozmiar ostrza naniesiony na ostrze
| Numer artykułu. | WL24056 |
| Model | 900T-080-200 |
| Producent | BAHCO |
| Numer artykułu producenta. | 900T-080-200 |
| Długość | 245 mm |
| Szerokość | 120 mm |
| Wysokość | 70 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Długość uchwytu | 105 mm |
| VDE | nie |
| Typ śruby | sześciokąt |
| Zgodny z ESD | nie |
| Wymiary opakowania | po kolei. |
| Typ śrubokręta | Wkrętaki normalne |
| Gniazdo sześciokątne | 8 mm |
| Szerokość uchwytu | 60 mm |
| Długość narzędzia | 395 mm |
| Średnica uchwytu | 60 mm |
| Długość ostrza | 185 mm |
| Dane producenta GPSR | BAHCO Werkzeuge Maybachstr. 10 DE-71711 Steinheim www.bahco-werkzeuge.de |