Grot lutowniczy seria STTC ścięty pod kątem 30°, 1,78 x 9,9 mm
• może być używany z systemami MX-500, MX-5000 i MX-5200
• dla zastosowań wrażliwych na temperaturę
• dla zastosowań wrażliwych na temperaturę
| Numer artykułu. | WL24421 |
| Model | STTC-535 |
| Producent | METCAL |
| Numer artykułu producenta. | STTC-535 |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Seria produktów | Seria STTC |
| Seria wskazówek | STTC |
| Długość końcówki | 6,4 mm |
| Szerokość końcówki | 1,78 mm |
| Kształt końcówki | stożkowy |
| Wyrównanie końcówek | fazowany |
| Temperatura końcówki | 302 °C |
| Pasująca rękojeść | MX-H1-AVA, MX-RM3E |
| Zgodny z ESD | nie |
| Dane producenta GPSR | OK International Ltd Eagle Close, Chandlers Ford GB-SO53 4NF Hampshire www.metcal.com |