Xonic Wkrętak do śrub Torx®, T15 x 80 mm
• Ergonomicznie ukształtowana rękojeść z obrotową nasadką wgłębną zapewnia optymalną kontrolę ruchu obrotowego nawet przy najmniejszych momentach obrotowych
• Wysokiej jakości wałek ze stali chromowo-wanadowej zapewniający wyjątkową wytrzymałość i trwałość
• Dokładnie dopasowane końcówki do precyzyjnych regulacji i bezszkodowego wkręcania
• Czarne ostrza, nie chromowane, unikają odbić i łuszczenia się chromu
• Kolorowe pokrywy korytek ułatwiają identyfikację
• Rozmiar: TX15
• Średnica ostrza: 4,0 mm
• Widoczna długość ostrza: 80 mm
• Długość całkowita: 177 mm
• Wysokiej jakości wałek ze stali chromowo-wanadowej zapewniający wyjątkową wytrzymałość i trwałość
• Dokładnie dopasowane końcówki do precyzyjnych regulacji i bezszkodowego wkręcania
• Czarne ostrza, nie chromowane, unikają odbić i łuszczenia się chromu
• Kolorowe pokrywy korytek ułatwiają identyfikację
• Rozmiar: TX15
• Średnica ostrza: 4,0 mm
• Widoczna długość ostrza: 80 mm
• Długość całkowita: 177 mm
| Numer artykułu. | WL25250 |
| Model | 4877X-TX-15x80 |
| Producent | C.K |
| Numer artykułu producenta. | T4877X 15 |
| Szerokość | 4 mm |
| Wysokość | 180 mm |
| Długość z opakowaniem | 17 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 46 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 227 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Masa netto (producent) | 21 g |
| Producent masy brutto | 28 g |
| VDE | nie |
| Typ śruby | TX15 |
| Zgodny z ESD | nie |
| Wymiary opakowania | po kolei. |
| Typ śrubokręta | Wkrętaki normalne |
| Długość narzędzia | 177 mm |
| Zastosowania (śrubokręt) | Śruby TORX |
| Dane producenta GPSR | Carl Kammerling International Bendahler Straße 110 DE-42285 Wuppertal www.ck-tools.com |