Wąż połączeniowy: 7,5 m, śr.: 32 mm
| Numer artykułu. | WL26024 |
| Model | CH0123 |
| Producent | OKI |
| Numer artykułu producenta. | CH0123 |
| Długość | 7500 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Kolor | czarny |
| Średnica | 32 mm |
| W zestawie bateria | nie |
| Zasięg | 7500 mm |
| Średnica rury | 32 mm |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | OK International Ltd Eagle Close, Chandlers Ford GB-SO53 4NF Hampshire www.ok-international.com |