ESD Pojemnik na drobne części z pokrywą składaną i wypełnieniem, 97x54x14 mm, czarny
Przewodzące pudełka z pokrywą na zawiasach i czarną, rozpraszającą twardą pianką PE na spodzie, zapewniające wysoki poziom ochrony mechanicznej i elektrostatycznej podczas przechowywania i transportu komponentów.
• Pojemnik na drobne części z pokrywą na zawiasach
• z przewodzącego PP, czarny
• wymiary wewnętrzne 97 x 54 x 14mm
• z wypełnieniem z pianki PE
• Pojemnik na drobne części z pokrywą na zawiasach
• z przewodzącego PP, czarny
• wymiary wewnętrzne 97 x 54 x 14mm
• z wypełnieniem z pianki PE
| Numer artykułu. | WL32388 |
| Model | 25-313-0012 |
| Producent | RÓŻNY |
| Długość | 97 mm |
| Szerokość | 97 mm |
| Wysokość | 14 mm |
| Głębokość | 54 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Informacje o kolorze producenta | czarny |
| Kolor | czarny |
| Tworzywo | PP |
| Typowa odporność na przeciekanie | Rpp < 10⁵ Ohm |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | Weidinger GmbH Hertha-Sponer-Str. 1a DE-82216 Gernlinden www.weidinger.eu |