Buty ochronne anatom, półbuty, białe, rozmiar 43
• CE, EN ISO 20345:2011, S2, SRC
• Powłoka satynowana
• Produkt antystatyczny
• Możliwość opcji z wyższą podeszwą
• Powłoka satynowana
• Produkt antystatyczny
• Możliwość opcji z wyższą podeszwą
| Numer artykułu. | WL32559 |
| Model | 2131-43 |
| Producent | ABEBA |
| Numer artykułu producenta. | 2131-43 |
| Długość z opakowaniem | 350 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 250 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 150 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 para |
| Jednostka treści | 1 para |
| Informacje o kolorze producenta | biały |
| Kolor | biały |
| Czapka ochronna | tak |
| Rodzaj butów | Półbut Buty ochronne |
| Klasa bezpieczeństwa | S2 |
| Odporność na poślizg | SRC |
| Szerokość buta | W10 (Szerokość standardowa) |
| Cechy (buty) | • Specjalna wyściółka pochłaniająca wilgoć, z włóknami z jonami srebra • Sznurowanie nad podbiciem • Poliuretanowa podeszwa środkowa, tłumiąca drgania • Antypoślizgowa podeszwa zewnętrzna, poliuretanowa • Nosek stalowy • Wymienna wkładka acc Wave (art. 3580) |
| Materiał (buty) | Mikrofaza |
| Rozmiar buta UE | 43 |
| Zgodny z ESD | tak |
| Kategoria ryzyka (przepisy dotyczące środków ochrony indywidualnej) | Kategoria |
| Dane producenta GPSR | ABEBA Spezialschuh-Ausstatter GmbH Schlackenbergstraße 5 DE-66386 St. Ingbert www.abeba.com |