Półka do odkładania Standard do Quadro-CAR, 616 x 465 x 15 mm
• płynna regulacja wysokości i nachylenia do 25°
• Front z zaokrągloną krawędzią postformingową
• z przodu i z tyłu listwa z desek o wysokości 15 mm
• B = 616 mm
• możliwość montażu o zmiennej głębokości
• 50 kg maks. obciążenie
• Front z zaokrągloną krawędzią postformingową
• z przodu i z tyłu listwa z desek o wysokości 15 mm
• B = 616 mm
• możliwość montażu o zmiennej głębokości
• 50 kg maks. obciążenie
| Numer artykułu. | WL36724 |
| Model | 19.405.70 |
| Linia modelowa | Quadro |
| Producent | KARL |
| Numer artykułu producenta. | 19.405.70 |
| Szerokość | 616 mm |
| Wysokość | 15 mm |
| Głębokość | 465 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | Andreas KARL GmbH & Co. KG Hauptstraße 26 DE-85777 Fahrenzhausen www.karl.eu |