Para pęset, kształt dłuta 1,5 mm (0,06")
• Końcówki do pęset, seria M
• Zgodność z ROHS / brak zawartości ołowiu
• Do: TMT-9000S-1, TMT-9000S-2, MX-500, MX-5000, MX-5200
• Rodzaj końcówki: Pęseta
• Zgodność z ROHS / brak zawartości ołowiu
• Do: TMT-9000S-1, TMT-9000S-2, MX-500, MX-5000, MX-5200
• Rodzaj końcówki: Pęseta
| Numer artykułu. | WL37740 |
| Model | M60TZ015 |
| Producent | THERMALTRONICS |
| Numer artykułu producenta. | M60TZ015 |
| Długość z opakowaniem | 183 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 87 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 11 mm |
| Długość z opakowaniem w calach | 7,2 in |
| Szerokość z opakowaniem w calach | 3,4 in |
| Wysokość z opakowaniem w calach | 0,4 in |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Seria produktów | Końcówki do pęset, seria M, 325°C - 358°C |
| Masa netto (producent) | 30 g |
| Zakres temperatur °C | 325 – 358 °C |
| Grot lutowniczy lub grot do rozlutowywania | wskazówka dotycząca desolutowania |
| Seria wskazówek | Seria M |
| Długość końcówki | 12 mm |
| Długość końcówki w calach | 0,47 in |
| Szerokość końcówki | 1,5 mm |
| Szerokość końcówki w calach | 0,06 in |
| Kształt końcówki | dłutowaty |
| Wyrównanie końcówek | prosty |
| Pasująca rękojeść | SHP-MTZ |
| Zgodny z ESD | nie |
| Dane producenta GPSR | Thermaltronics Castle Peak Road. 489491 HKG-999077 Sham Shui Po www.thermaltronics.com |