Nieiskrzący hak zaworowy 90 mm miedziano-berylowy, 800 mm
Narzędzia nieiskrzące są stosowane w miejscach, gdzie istnieje potencjalne zagrożenie pożarem i wybuchem z powodu unoszących się iskier. Hak zaworu 90 mm wykonany z miedzi berylowej, 800 mm.
• Wykonane z miedzi berylowej
• Uniwersalny hak zaworowy (typu F) do dokręcania lub odkręcania zaworów bezpieczeństwa.
• Okrągła główka i szerokie szczęki dla zwiększenia powierzchni kontaktu z zaworem
• Uchwyt radełkowany
• Anty-magnetyczny, wyjątkowo odporny na korozję
• Narzędzia nieiskrzące są stosowane w miejscach, gdzie istnieje potencjalne zagrożenie pożarem i wybuchem z powodu unoszących się iskier.
• Wykonane z miedzi berylowej
• Uniwersalny hak zaworowy (typu F) do dokręcania lub odkręcania zaworów bezpieczeństwa.
• Okrągła główka i szerokie szczęki dla zwiększenia powierzchni kontaktu z zaworem
• Uchwyt radełkowany
• Anty-magnetyczny, wyjątkowo odporny na korozję
• Narzędzia nieiskrzące są stosowane w miejscach, gdzie istnieje potencjalne zagrożenie pożarem i wybuchem z powodu unoszących się iskier.
| Numer artykułu. | WL53087 |
| Model | NSB204-90 |
| Producent | BAHCO |
| Numer artykułu producenta. | NSB204-90 |
| Długość | 800 mm |
| Szerokość | 316 mm |
| Wysokość | 65 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| VDE | nie |
| Zgodny z ESD | nie |
| Materiał narzędziowy | Stal amagnetyczna Beryl miedziany |
| Wymiary opakowania | po kolei. |
| Rozmiar klucza | 90 mm |
| Dane producenta GPSR | BAHCO Werkzeuge Maybachstr. 10 DE-71711 Steinheim www.bahco-werkzeuge.de |