Wkrętak ERGO™ z miedzi berylowej do śrub z rowkiem, grot elektryczny, nieiskrzący, 1,6 x 10 x 200 mm.
Narzędzia nieiskrzące są stosowane w miejscach, gdzie istnieje potencjalne ryzyko pożaru i wybuchu z powodu latających iskier. Wkrętak ERGO™ z miedzi berylowej do wkrętów z rowkiem, grot elektryczny, nieiskrzący, 1,6 x 10 x 200 .
• Wykonane z miedzi berylowej
• Opracowane zgodnie z procesem naukowym ERGO™
• Śrubokręt do wkrętów z rowkiem
• Uchwyt wykonany z antystatycznego tworzywa sztucznego
• Wyprodukowane zgodnie ze specyfikacją normy ISO 2380
• Narzędzia nieiskrzące są używane w miejscach, w których istnieje potencjalne zagrożenie pożarem i wybuchem przez unoszące się iskry.
• Trójkomponentowa rękojeść z mocnym rdzeniem, zapewnia pewny chwyt i maksymalną łatwość obsługi przy optymalnym przenoszeniu siły
• Anty-magnetyczny, wyjątkowo odporny na korozję
• Wykonane z miedzi berylowej
• Opracowane zgodnie z procesem naukowym ERGO™
• Śrubokręt do wkrętów z rowkiem
• Uchwyt wykonany z antystatycznego tworzywa sztucznego
• Wyprodukowane zgodnie ze specyfikacją normy ISO 2380
• Narzędzia nieiskrzące są używane w miejscach, w których istnieje potencjalne zagrożenie pożarem i wybuchem przez unoszące się iskry.
• Trójkomponentowa rękojeść z mocnym rdzeniem, zapewnia pewny chwyt i maksymalną łatwość obsługi przy optymalnym przenoszeniu siły
• Anty-magnetyczny, wyjątkowo odporny na korozję
| Numer artykułu. | WL53197 |
| Model | NSB301-10-200 |
| Producent | BAHCO |
| Numer artykułu producenta. | NSB301-10-200 |
| Długość | 320 mm |
| Szerokość | 40 mm |
| Wysokość | 40 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Długość uchwytu | 122 mm |
| VDE | nie |
| Zgodny z ESD | nie |
| Materiał narzędziowy | Stal amagnetyczna Beryl miedziany |
| Wymiary opakowania | po kolei. |
| Typ śrubokręta | Wkrętaki normalne |
| Grubość ostrza | 1,6 mm |
| Szerokość uchwytu | 36 mm |
| Długość ostrza | 200 mm |
| Szerokość ostrza | 10 mm |
| Dane producenta GPSR | BAHCO Werkzeuge Maybachstr. 10 DE-71711 Steinheim www.bahco-werkzeuge.de |