Szczypce kombinowane z izolowanymi uchwytami, 200 mm
Każde narzędzie po zakończeniu procesu produkcyjnego jest testowane pod napięciem 10 000 V przez 10 sekund.
• Izolowane uchwyty wykonane z jednomateriałowego polipropylenu
• Do pracy przy urządzeniach pod napięciem do 1000 V zgodnie z IEC 60900
• Krawędzie szczególnie przydatne do cięcia twardszych materiałów, takich jak drut fortepianowy i drut ze stali sprężynowej
• Zmniejszona odległość między złączem a krawędziami tnącymi dla lepszego przełożenia i maksymalnej wydajności cięcia
• Powierzchnie chwytające zaprojektowane specjalnie dla materiałów okrągłych i płaskich
• Zaokrąglone szczęki dla lepszego dostępu do trudno dostępnych miejsc
• Krawędzie tnące hartowane indukcyjnie
• Wysokowydajny stop stali
• Fosforanowane i zabezpieczone przed rdzą
• Normy: ISO 5746
• Każde narzędzie po zakończeniu procesu produkcyjnego jest testowane pod napięciem 10 000 V przez 10 sekund.
• Izolowane uchwyty wykonane z jednomateriałowego polipropylenu
• Do pracy przy urządzeniach pod napięciem do 1000 V zgodnie z IEC 60900
• Krawędzie szczególnie przydatne do cięcia twardszych materiałów, takich jak drut fortepianowy i drut ze stali sprężynowej
• Zmniejszona odległość między złączem a krawędziami tnącymi dla lepszego przełożenia i maksymalnej wydajności cięcia
• Powierzchnie chwytające zaprojektowane specjalnie dla materiałów okrągłych i płaskich
• Zaokrąglone szczęki dla lepszego dostępu do trudno dostępnych miejsc
• Krawędzie tnące hartowane indukcyjnie
• Wysokowydajny stop stali
• Fosforanowane i zabezpieczone przed rdzą
• Normy: ISO 5746
• Każde narzędzie po zakończeniu procesu produkcyjnego jest testowane pod napięciem 10 000 V przez 10 sekund.
| Numer artykułu. | WL54872 |
| Model | 2628 S-200 |
| Producent | BAHCO |
| Numer artykułu producenta. | 2628 S-200 |
| Długość | 200 mm |
| Szerokość | 210 mm |
| Wysokość | 30 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| VDE | nie |
| Szerokość główki | 29 mm |
| Grubość szczęki | 11,8 mm |
| Zgodny z ESD | nie |
| Materiał narzędziowy | Wysokowydajny stop stali |
| Wymiary opakowania | po kolei. |
| Rodzaj szczypiec | szczypce kombinowane |
| Dane producenta GPSR | BAHCO Werkzeuge Maybachstr. 10 DE-71711 Steinheim www.bahco-werkzeuge.de |