Płytka podłogowa z logo ESD, X-Lock, żółta, 497 x 497 x 7 mm, 1 szt.
Piktogram ESD, płytka podłogowa ok. 497 x 497 mm, grubość 7 mm, nowe połączenie X-Lock, UWAGA: tylko charakter wizualny, płytka niedostępna w wersji ESD.
• Wyprodukowano w Wielkiej Brytanii zgodnie z normami ISO9001
• PVC zgodny z REACH
• 497mm x 497mm x 7mm
• EN 1081, EN 1815 & EN6356
• Opór powierzchniowy płytek wynosi od 3,0 x 10⁴ ohm/m2 do 3 x 10⁶ ohm.
• Oporność styku wynosi od 3,6 x 10⁵ Ohm do 9,5 x10⁵ Ohm.
• Trudnopalność - klasa Bfl s1
• Antypoślizgowa
• Odporność na działanie substancji chemicznych
• Redukuje kurz i hałas
• Instalacja typu "kliknij i użyj
• Izolacja podłogi przed zimnem i wilgocią
• Wyprodukowano w Wielkiej Brytanii zgodnie z normami ISO9001
• PVC zgodny z REACH
• 497mm x 497mm x 7mm
• EN 1081, EN 1815 & EN6356
• Opór powierzchniowy płytek wynosi od 3,0 x 10⁴ ohm/m2 do 3 x 10⁶ ohm.
• Oporność styku wynosi od 3,6 x 10⁵ Ohm do 9,5 x10⁵ Ohm.
• Trudnopalność - klasa Bfl s1
• Antypoślizgowa
• Odporność na działanie substancji chemicznych
• Redukuje kurz i hałas
• Instalacja typu "kliknij i użyj
• Izolacja podłogi przed zimnem i wilgocią
| Numer artykułu. | WL60406 |
| Producent | ECOTILE |
| Numer artykułu producenta. | 13.2322 / 7 MM |
| Długość | 497 mm |
| Szerokość | 497 mm |
| Wysokość | 7 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Informacje o kolorze producenta | żółty (RAL 1023) |
| Kolor | żółty |
| W zestawie bateria | nie |
| System połączeń | X-Lock |
| Tekstura powierzchni | gładki |
| Wytrzymałość | 7 mm |
| Rodzaj powierzchni | Płytka podłogowa z oznaczeniem |
| Zgodny z ESD | nie |
| Dane producenta GPSR | ecotile Flooring Sedgwick Road Unit 15 GB-LU4 9DT Luton www.ecotileflooring.com |