Szczypce uniwersalne, czarne atramentowane, 200 mm
Ze strefami chwytania dla płaskich i okrągłych materiałów do wszechstronnego zastosowania. Z krawędziami tnącymi do miękkiego i twardego drutu. Długie krawędzie tnące do grubszych kabli. Krawędzie tnące dodatkowo hartowane indukcyjnie, twardość krawędzi tnących ok. 60 HRC. - Wartości cięcia średnio twardego drutu (średnica): Ø 3,8mm - Wartości cięcia drut twardy (średnica): Ø 2,5 mm - Wartość cięcia Cu-cable, skrętka: Ø 13,0 mm - Wartość cięcia Cu-cable, skrętka: 16,0 mm²
• Ze strefami chwytania dla płaskich i okrągłych materiałów dla wszechstronnego zastosowania
• Z krawędziami tnącymi do drutu miękkiego i twardego
• Długie krawędzie tnące do grubszych kabli
• Krawędzie tnące dodatkowo hartowane indukcyjnie, twardość krawędzi tnących ok. 60 HRC
• Ze strefami chwytania dla płaskich i okrągłych materiałów dla wszechstronnego zastosowania
• Z krawędziami tnącymi do drutu miękkiego i twardego
• Długie krawędzie tnące do grubszych kabli
• Krawędzie tnące dodatkowo hartowane indukcyjnie, twardość krawędzi tnących ok. 60 HRC
| Numer artykułu. | WL61289 |
| Model | 03 02 200 |
| Producent | KNIPEX |
| Numer artykułu producenta. | 03 02 200 |
| Długość | 207 mm |
| Szerokość | 55 mm |
| Wysokość | 24 mm |
| Długość z opakowaniem | 323 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 127 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 56 mm |
| Objętość z opakowaniem | 2,049 dm³ |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Rodzaj opakowania | Opakowanie jednostkowe |
| W zestawie bateria | nie |
| Standardy | DIN ISO 5746 |
| Zgodny z RoHS | nie |
| Masa netto (producent) | 334 g |
| Powierzchnia | czarny atramentowany |
| VDE | nie |
| Zgodny z ESD | nie |
| Długość narzędzia | 200 mm |
| Opis Głowa | polerowana |
| Uchwyt (wyrażenie) | z uchwytami wielokomponentowymi |
| Kabel miedziany o wysokiej wartości, linka | 16 mm² |
| Wartość cięcia kabla miedzianego, linkowego (średnica) | 13 mm |
| Wartość cięcia średnicy drutu (twardego) | 2,5 mm |
| Wartość cięcia średnicy drutu (średnia) | 3,8 mm |
| Rodzaj szczypiec | szczypce kombinowane |
| Dane producenta GPSR | KNIPEX-Werk Oberkamper Strasse 13 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.knipex.de |