Rama blatu ESD Basic, jasnoszara
• Przewodząca powłoka proszkowa, jasnoszara (RAL 7035)
• Opcja mocowania dla elektrycznej listwy przyłączeniowej lub szyny nośnej dla listew gniazdowych
• Pokrywa z twardego laminatu ESD
• Rama wykonana z wytrzymałego profilu stalowego
•Jasnoszara, przewodząca płyta nośna z twardym laminatem ESD, bardzo twarda i odporna na ścieranie
• Opcja mocowania dla elektrycznej listwy przyłączeniowej lub szyny nośnej dla listew gniazdowych
• Pokrywa z twardego laminatu ESD
• Rama wykonana z wytrzymałego profilu stalowego
•Jasnoszara, przewodząca płyta nośna z twardym laminatem ESD, bardzo twarda i odporna na ścieranie
| Numer artykułu. | WL71435 |
| Producent | KARL |
| Numer artykułu producenta. | 34.057.66 |
| Długość | 1600 mm |
| Szerokość | 400 mm |
| Wysokość | 400 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Tworzywo | Twardy laminat ESD |
| W zestawie bateria | nie |
| Materiał (blat stołu) | Twardy laminat ESD |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | Andreas KARL GmbH & Co. KG Hauptstraße 26 DE-85777 Fahrenzhausen www.karl.eu |