Wkrętak dynamometryczny TorqueFix® Key z uchwytem kluczowym stały wstępnie ustawiony limit momentu obrotowego 1,4Nm (38619).
Zastosowanie: Do kontrolowanego wkręcania z zadanym momentem obrotowym.
Zastosowanie: Moment otwarcia około +30% powyżej momentu dokręcenia.
Extra: Dostarczane w praktycznym pudełku z tworzywa sztucznego.
Extra: W komplecie raport z badań roboczych.
DIN EN ISO 6789.
• Opakowanie typu blister: Nie
• Artykuł ESD: Nie
• Gniazdo sześciokątne 1 (mm): 4 mm
• Stała wartość momentu obrotowego (Nm): 1,4 Nm
• Tolerancja: 6
• Długość uchwytu dynamometrycznego: 68 mm
• Uchwyt szerokości (uchwyt krzyżowy): 50 mm
• z baterią: Nie
Zastosowanie: Moment otwarcia około +30% powyżej momentu dokręcenia.
Extra: Dostarczane w praktycznym pudełku z tworzywa sztucznego.
Extra: W komplecie raport z badań roboczych.
DIN EN ISO 6789.
• Opakowanie typu blister: Nie
• Artykuł ESD: Nie
• Gniazdo sześciokątne 1 (mm): 4 mm
• Stała wartość momentu obrotowego (Nm): 1,4 Nm
• Tolerancja: 6
• Długość uchwytu dynamometrycznego: 68 mm
• Uchwyt szerokości (uchwyt krzyżowy): 50 mm
• z baterią: Nie
| Numer artykułu. | WL71960 |
| Alternatywna nazwa artykułu | 283601140 |
| Producent | WIHA |
| Numer artykułu producenta. | 38619 |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Standardy | DIN EN ISO 6789. |
| Seria produktów | 28360 |
| Producent masy brutto | 124 g |
| VDE | nie |
| Typ śruby | mixed |
| Zgodny z ESD | nie |
| Wymiary opakowania | po kolei. |
| Typ śrubokręta | Wkrętak dynamometryczny |
| Sześciokąt zewnętrzny | 4 mm |
| Moment obrotowy (maks.) | 1,4 Nm |
| Dane producenta GPSR | Wiha Werkzeuge GmbH Obertalstraße 3-7 DE-78136 Schonach www.wiha.com |