Młotek z miękką główką Bezpieczeństwo średnio miękki/twardy z trzonkiem z drewna hikorowego, główka okrągła 40, 325mm (26612)
Spełnia Twoje wymagania: czarna główka / średnio miękka: np. do układania bruku, glazury, suchej zabudowy. Pomarańczowa główka / twarda: np. do prac montażowych i demontażowych, rzemiosła budowlanego, prac warsztatowych.
Upraszcza pracę: łatwiejsza praca i optymalny efekt oddziaływania przy zmniejszonym wysiłku.
Obniżenie kosztów: Ergonomiczne stylisko z drewna hikorowego i głowice udarowe dostępne oddzielnie jako części zamienne.
Wytrzymałość
Zatwierdzony przez GS.
• Opakowanie typu blister: Nie
• ESD Artykuł: Nie
• Średnica główki młotka: 40
• Wysokość główki młotka: 110 mm
• Długość całkowita (mm): 325 mm
• z baterią: Nie
Upraszcza pracę: łatwiejsza praca i optymalny efekt oddziaływania przy zmniejszonym wysiłku.
Obniżenie kosztów: Ergonomiczne stylisko z drewna hikorowego i głowice udarowe dostępne oddzielnie jako części zamienne.
Wytrzymałość
Zatwierdzony przez GS.
• Opakowanie typu blister: Nie
• ESD Artykuł: Nie
• Średnica główki młotka: 40
• Wysokość główki młotka: 110 mm
• Długość całkowita (mm): 325 mm
• z baterią: Nie
| Numer artykułu. | WL72547 |
| Alternatywna nazwa artykułu | 83238040 |
| Producent | WIHA |
| Numer artykułu producenta. | 26612 |
| Wysokość | 110 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Średnica | 40 mm |
| W zestawie bateria | nie |
| Seria produktów | 832-38 |
| Producent masy brutto | 621 g |
| VDE | nie |
| Zgodny z ESD | nie |
| Wymiary opakowania | po kolei. |
| Dane producenta GPSR | Wiha Werkzeuge GmbH Obertalstraße 3-7 DE-78136 Schonach www.wiha.com |