Młotek z miękką główką Safety średnio twardy/średnio twardy z drewnianym trzonkiem hikorowym, okrągła główka uderzająca 40, 325mm (26641).
Spełnia Twoje wymagania: Żółta główka / średnio twarda: np. do budowy narzędzi i maszyn, naprawy samochodów, prac blacharskich i montażowych.
Upraszcza pracę: łatwiejsza praca i optymalny wpływ przy zmniejszonym wysiłku.
Obniżenie kosztów: Ergonomiczne stylisko z drewna hikorowego i głowice udarowe dostępne oddzielnie jako części zamienne.
Zatwierdzony przez GS.
• Opakowanie typu blister: Nie
• ESD Artykuł: Nie
• Średnica główki młotka: 40
• Wysokość główki młotka: 110 mm
• Długość całkowita (mm): 325 mm
• z baterią: Nie
Upraszcza pracę: łatwiejsza praca i optymalny wpływ przy zmniejszonym wysiłku.
Obniżenie kosztów: Ergonomiczne stylisko z drewna hikorowego i głowice udarowe dostępne oddzielnie jako części zamienne.
Zatwierdzony przez GS.
• Opakowanie typu blister: Nie
• ESD Artykuł: Nie
• Średnica główki młotka: 40
• Wysokość główki młotka: 110 mm
• Długość całkowita (mm): 325 mm
• z baterią: Nie
| Numer artykułu. | WL72557 |
| Alternatywna nazwa artykułu | 83255040 |
| Producent | WIHA |
| Numer artykułu producenta. | 26641 |
| Wysokość | 110 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Średnica | 40 mm |
| W zestawie bateria | nie |
| Seria produktów | 832-55 |
| Producent masy brutto | 609 g |
| VDE | nie |
| Zgodny z ESD | nie |
| Wymiary opakowania | po kolei. |
| Dane producenta GPSR | Wiha Werkzeuge GmbH Obertalstraße 3-7 DE-78136 Schonach www.wiha.com |