Wywrotka bębnowa z dźwignią, rolki stalowe
• Obsługa paczek: zdemontowana
• Całkowity udźwig (kg): 250
• Szerokość całkowita (mm): 615
• Wysokość całkowita (mm): 600
• Opony: poliamid
• Rozmiar kół (mm): 150 x 40 | 125 x 38
• Całkowity udźwig (kg): 250
• Szerokość całkowita (mm): 615
• Wysokość całkowita (mm): 600
• Opony: poliamid
• Rozmiar kół (mm): 150 x 40 | 125 x 38
| Numer artykułu. | WL79668 |
| Producent | FETRA |
| Numer artykułu producenta. | 2016 |
| Długość | 900 mm |
| Szerokość | 615 mm |
| Wysokość | 600 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Kolor | niebieski |
| W zestawie bateria | nie |
| Rodzaj urządzenia transportowego | Wózek beczkowy |
| Nośność | 250 kg |
| Opony | Polyamid |
| Zgodny z ESD | nie |
| Dane producenta GPSR | fetra Fechtel Transportgeräte GmbH Industriestraße 17-21 DE-33829 Bogenhausen www.fetra.de |