Obszar załadunku wózka platformowego 850 x 500 mm
• Obsługa paczek: zamontowany
• Całkowity udźwig (kg): 500
• Długość powierzchni użytkowej (mm): 850
• Szerokość powierzchni użytkowej (mm): 500
• Wysokość powierzchni ładunkowej (mm): 228
• Całkowita długość (mm): 910
• Szerokość całkowita (mm): 509
• Wysokość całkowita (mm): 228
• Opony: TPE
• Rozmiar koła (mm): 160 x 40
• Całkowity udźwig (kg): 500
• Długość powierzchni użytkowej (mm): 850
• Szerokość powierzchni użytkowej (mm): 500
• Wysokość powierzchni ładunkowej (mm): 228
• Całkowita długość (mm): 910
• Szerokość całkowita (mm): 509
• Wysokość całkowita (mm): 228
• Opony: TPE
• Rozmiar koła (mm): 160 x 40
| Numer artykułu. | WL79826 |
| Producent | FETRA |
| Numer artykułu producenta. | 2590 |
| Długość | 910 mm |
| Szerokość | 509 mm |
| Wysokość | 228 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Rodzaj urządzenia transportowego | Wózek platformowy |
| Nośność | 500 kg |
| Opony | TPE |
| Zgodny z ESD | nie |
| Dane producenta GPSR | fetra Fechtel Transportgeräte GmbH Industriestraße 17-21 DE-33829 Bogenhausen www.fetra.de |