Obszar załadunku wózka stołowego 850 x 500 mm
• Obsługa paczek: zdemontowane
• Całkowity udźwig (kg): 300
• Długość powierzchni użytkowej (mm): 850
• Szerokość powierzchni użytkowej (mm): 500
• Wysokość półek (mm): 200, 820
• Długość całkowita (mm): 985
• Szerokość całkowita (mm): 511
• Wysokość całkowita (mm): 1040
• Opony: TPE
• Rozmiar kół (mm): 125 x 32
• Całkowity udźwig (kg): 300
• Długość powierzchni użytkowej (mm): 850
• Szerokość powierzchni użytkowej (mm): 500
• Wysokość półek (mm): 200, 820
• Długość całkowita (mm): 985
• Szerokość całkowita (mm): 511
• Wysokość całkowita (mm): 1040
• Opony: TPE
• Rozmiar kół (mm): 125 x 32
| Numer artykułu. | WL79910 |
| Producent | FETRA |
| Numer artykułu producenta. | 3740 |
| Długość | 985 mm |
| Szerokość | 845 mm |
| Wysokość | 1040 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Kolor | niebieski |
| W zestawie bateria | nie |
| Rodzaj urządzenia transportowego | Wózek magazynowy |
| Nośność | 300 kg |
| Opony | TPE |
| Zgodny z ESD | nie |
| Dane producenta GPSR | fetra Fechtel Transportgeräte GmbH Industriestraße 17-21 DE-33829 Bogenhausen www.fetra.de |