Stalowa rolka do butli na 1 butlę z propanem o pojemności 11 kg
• Przesyłka: zmontowana
• całkowity udźwig (kg): 80
• całkowita szerokość (mm): 410
• Wysokość całkowita (mm): 970
• Liczba butli (sztuk): 1
• Średnica butli (mm): 300
• Pojemność (kg): 11
• Opony: TPE
• Rozmiar koła (mm): 75 x 25
• całkowity udźwig (kg): 80
• całkowita szerokość (mm): 410
• Wysokość całkowita (mm): 970
• Liczba butli (sztuk): 1
• Średnica butli (mm): 300
• Pojemność (kg): 11
• Opony: TPE
• Rozmiar koła (mm): 75 x 25
| Numer artykułu. | WL80055 |
| Producent | FETRA |
| Numer artykułu producenta. | 51300T-S |
| Szerokość | 410 mm |
| Wysokość | 970 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Kolor | niebieski |
| W zestawie bateria | nie |
| Rodzaj urządzenia transportowego | Taczka do transportu butli stalowych |
| Nośność | 80 kg |
| Opony | TPE |
| Zgodny z ESD | nie |
| Dane producenta GPSR | fetra Fechtel Transportgeräte GmbH Industriestraße 17-21 DE-33829 Bogenhausen www.fetra.de |