Szczypce uniwersalne spiczaste, izolowane, z uchwytami wielokomponentowymi, z atestem VDE, ucho mocujące, chromowane, 145 mm (karta SB/opakowanie blister)
| Numer artykułu. | WL80593 |
| Model | 08 26 145 T BK |
| Producent | KNIPEX |
| Numer artykułu producenta. | 08 26 145 T BK |
| Długość | 154 mm |
| Szerokość | 59 mm |
| Wysokość | 26 mm |
| Długość z opakowaniem | 245 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 85 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 2 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Rodzaj opakowania | Opakowania blistrowe |
| W zestawie bateria | nie |
| Standardy | IEC 60900 |
| Masa netto (producent) | 195 g |
| VDE | tak |
| Aspekt | Krawędź tnąca ze skosem |
| Zgodny z ESD | nie |
| Mocowanie zabezpieczające przed upadkiem | ja |
| Odosobniony | tak |
| Długość narzędzia | 145 mm |
| Uchwyt (wyrażenie) | Tuleje wieloskładnikowe |
| Kabel miedziany o wysokiej wartości, linka | 16 mm² |
| Wartość cięcia kabla miedzianego, linkowego (średnica) | 8 mm |
| Rodzaj szczypiec | szczypce kombinowane |
| Dane producenta GPSR | KNIPEX-Werk Oberkamper Strasse 13 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.knipex.de |