Szczypce płaskie z ostrzem tnącym (szczypce bocianie) powlekane tworzywem sztucznym, kąt 40°, atramentowane na czarno, 200 mm (SB card/blister)
| Numer artykułu. | WL80656 |
| Model | 26 21 200 SB |
| Producent | KNIPEX |
| Numer artykułu producenta. | 26 21 200 SB |
| Długość | 220 mm |
| Szerokość | 84 mm |
| Wysokość | 19 mm |
| Długość z opakowaniem | 253 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 115 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 92 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Rodzaj opakowania | Opakowania blistrowe |
| W zestawie bateria | nie |
| Masa netto (producent) | 193 g |
| Szerokość końcówki | 3 mm |
| Grubość końcówki | 2,5 mm |
| VDE | nie |
| Aspekt | krawędź tnąca z fasetą |
| Szerokość główki | 18 mm |
| Zgodny z ESD | nie |
| Odosobniony | nie |
| Kształt szczęki | płasko-okrągły |
| Długość narzędzia | 200 mm |
| Uchwyt (wyrażenie) | plastikowa osłona |
| Długość szczęk | 73 mm |
| Rodzaj szczypiec | Szczypce płaskie okrągłe |
| Dane producenta GPSR | KNIPEX-Werk Oberkamper Strasse 13 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.knipex.de |