Szczypce-klucz Szczypce i klucz w jednym narzędziu, pokryte tworzywem sztucznym, chromowane, 250 mm (SB card/blister)
Gładkie szczęki do delikatnego montażu elementów wykończonych powierzchniowo - praca bezpośrednio na chromie! Doskonałe również do chwytania, przytrzymywania, dociskania i gięcia elementów. Brak uszkodzeń krawędzi wrażliwych elementów dzięki bezluzowemu stykowi na całej powierzchni. Szybka regulacja za naciśnięciem przycisku bezpośrednio na obrabianym elemencie. Brak niezamierzonej regulacji szczęk chwytających i brak poślizgu złącza. Bezstopniowe chwytanie wszystkich rozmiarów kluczy do określonej pojemności za pomocą równolegle prowadzonych szczęk. Skok między szczękami chwytającymi umożliwia szybkie dokręcanie i odkręcanie połączeń śrubowych zgodnie z zasadą zapadkową. Duża siła chwytu dzięki 10-krotnemu wzmocnieniu siły dłoni. Karta SB/blister.
| Numer artykułu. | WL80860 |
| Model | 86 03 250 SB |
| Producent | KNIPEX |
| Numer artykułu producenta. | 86 03 250 SB |
| Długość | 325 mm |
| Szerokość | 84 mm |
| Wysokość | 21 mm |
| Długość z opakowaniem | 344 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 115 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 92 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Rodzaj opakowania | Opakowania blistrowe |
| W zestawie bateria | nie |
| Masa netto (producent) | 492 g |
| Grubość końcówki | 8 mm |
| VDE | nie |
| Wspólny projekt | Złącze przelotowe |
| Zgodny z ESD | nie |
| Odosobniony | nie |
| Długość narzędzia | 250 mm |
| Uchwyt (wyrażenie) | Osłona z tworzywa sztucznego |
| Pojemność | Rozmiar klucza do nakrętek (cale): 2 cale |
| Rodzaj szczypiec | szczypce klucz płaski |
| Dane producenta GPSR | KNIPEX-Werk Oberkamper Strasse 13 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.knipex.de |