Szczypce do łamania płytek z powłoką z tworzywa sztucznego, chromowane, 250 mm (SB-karta/blister)
| Numer artykułu. | WL81020 |
| Model | 91 13 250 SB |
| Producent | KNIPEX |
| Numer artykułu producenta. | 91 13 250 SB |
| Długość | 307 mm |
| Szerokość | 85 mm |
| Wysokość | 40 mm |
| Długość z opakowaniem | 369 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 165 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 93 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Rodzaj opakowania | Opakowania blistrowe |
| W zestawie bateria | nie |
| Masa netto (producent) | 546 g |
| VDE | nie |
| Wspólny projekt | Złącze przelotowe |
| Zgodny z ESD | nie |
| Odosobniony | nie |
| Długość narzędzia | 250 mm |
| Uchwyt (wyrażenie) | Pokryte tworzywem sztucznym |
| Rodzaj szczypiec | Szczypce specjalne |
| Dane producenta GPSR | KNIPEX-Werk Oberkamper Strasse 13 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.knipex.de |