Frezy ukośne EDGE, wąska głowica, bardzo mały skos, 0,1 - 1 mm
• Szczypce tnące ukośne z wąską głowicą, idealne do cięć z bardzo małym skosem (fazowaniem) na trudno dostępnych lub wrażliwych elementach
• Idealne dla mechaników precyzyjnych, elektryków przemysłowych, inżynierów mechatroników i mikroelektroników
• Zwężająca się głowica i symetryczne końcówki umożliwiają łatwiejszy dostęp pod komponenty, a tym samym zwiększają zasięg.
• Przesunięcie krawędzi tnącej Micro-EDGE: Krawędzie tnące szczypiec tnących EDGE są przesunięte o 0,2 mm, umożliwiając ultraprecyzyjne cięcie najcieńszych przewodów.
• Kute z wysokowydajnej stali stopowej, krawędzie tnące precyzyjnie szlifowane i hartowane indukcyjnie, twardość krawędzi tnących w zakresie 63-65 HRC zapewniająca doskonałą trwałość i długotrwałą ostrość
• Sprężyna otwierająca i ogranicznik otwarcia zapewniają płynne ruchy, które zmniejszają zmęczenie mięśni dłoni
• Rękojeści z wieloskładnikowymi tulejami ESD, rozpraszającymi ładunki elektrostatyczne, które chronią wrażliwe elementy.
• Idealne dla mechaników precyzyjnych, elektryków przemysłowych, inżynierów mechatroników i mikroelektroników
• Zwężająca się głowica i symetryczne końcówki umożliwiają łatwiejszy dostęp pod komponenty, a tym samym zwiększają zasięg.
• Przesunięcie krawędzi tnącej Micro-EDGE: Krawędzie tnące szczypiec tnących EDGE są przesunięte o 0,2 mm, umożliwiając ultraprecyzyjne cięcie najcieńszych przewodów.
• Kute z wysokowydajnej stali stopowej, krawędzie tnące precyzyjnie szlifowane i hartowane indukcyjnie, twardość krawędzi tnących w zakresie 63-65 HRC zapewniająca doskonałą trwałość i długotrwałą ostrość
• Sprężyna otwierająca i ogranicznik otwarcia zapewniają płynne ruchy, które zmniejszają zmęczenie mięśni dłoni
• Rękojeści z wieloskładnikowymi tulejami ESD, rozpraszającymi ładunki elektrostatyczne, które chronią wrażliwe elementy.
| Numer artykułu. | WL83504 |
| Producent | LINDSTRÖM |
| Numer artykułu producenta. | 6159 |
| Długość | 80 mm |
| Szerokość | 160 mm |
| Wysokość | 25 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Masa netto (producent) | 71 g |
| VDE | nie |
| Aspekt | Bardzo mały skos |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | SNA Europe SAS/ LINDSTRÖM Antigua Carretera Altube km 5.5 ES-01006 Vitoria-Gasteiz www.lindstromtools.com |