Frezy ukośne EDGE, mały skos, 0,2 - 1,6 mm
• Szczypce tnące ukośne z maszynowo szlifowanymi, ostrymi krawędziami tnącymi EDGE z małym skosem (ściętą krawędzią) umożliwiają wykonywanie precyzyjnych cięć na wrażliwych komponentach elektronicznych i metalach szlachetnych. Stożkowa głowica jest idealna do pracy w ograniczonych przestrzeniach
• Odpowiednie do cięcia w elektronice, mechanice precyzyjnej, przemyśle jubilerskim i zegarmistrzowskim oraz mechatronice
• Cięcie boczne zmniejsza nacisk na obrabiany przedmiot (Cu maks. Ø 1,6 mm, Fe maks. Ø 1 mm) i umożliwia czyste, gładkie cięcie
• Przesunięcie krawędzi tnącej Micro-EDGE: Krawędzie tnące noży ukośnych EDGE są przesunięte o 0,2 mm, umożliwiając ultraprecyzyjne cięcie najcieńszych drutów.
• Kute z wysokowydajnej stali stopowej, krawędzie tnące precyzyjnie szlifowane i hartowane indukcyjnie, twardość krawędzi tnących w zakresie 63-65 HRC zapewniająca doskonałą trwałość i długotrwałą ostrość
• Sprężyna otwierająca i ogranicznik otwarcia zapewniają płynne ruchy, które zmniejszają zmęczenie mięśni dłoni
• Rękojeści z wieloskładnikowymi tulejami ESD, rozpraszającymi ładunki elektrostatyczne, które chronią wrażliwe elementy.
• Odpowiednie do cięcia w elektronice, mechanice precyzyjnej, przemyśle jubilerskim i zegarmistrzowskim oraz mechatronice
• Cięcie boczne zmniejsza nacisk na obrabiany przedmiot (Cu maks. Ø 1,6 mm, Fe maks. Ø 1 mm) i umożliwia czyste, gładkie cięcie
• Przesunięcie krawędzi tnącej Micro-EDGE: Krawędzie tnące noży ukośnych EDGE są przesunięte o 0,2 mm, umożliwiając ultraprecyzyjne cięcie najcieńszych drutów.
• Kute z wysokowydajnej stali stopowej, krawędzie tnące precyzyjnie szlifowane i hartowane indukcyjnie, twardość krawędzi tnących w zakresie 63-65 HRC zapewniająca doskonałą trwałość i długotrwałą ostrość
• Sprężyna otwierająca i ogranicznik otwarcia zapewniają płynne ruchy, które zmniejszają zmęczenie mięśni dłoni
• Rękojeści z wieloskładnikowymi tulejami ESD, rozpraszającymi ładunki elektrostatyczne, które chronią wrażliwe elementy.
| Numer artykułu. | WL83506 |
| Producent | LINDSTRÖM |
| Numer artykułu producenta. | 6151 |
| Długość | 80 mm |
| Szerokość | 167 mm |
| Wysokość | 15 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Masa netto (producent) | 72 g |
| VDE | nie |
| Aspekt | mały skos |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | SNA Europe SAS/ LINDSTRÖM Antigua Carretera Altube km 5.5 ES-01006 Vitoria-Gasteiz www.lindstromtools.com |