Uchwyt urządzenia ESD dla ALE250
Stojak ALES działa tylko z lutownicą ALE250 z automatycznym posuwem i jednostką sterującą ALE z automatycznym posuwem.
Inteligentne zarządzanie ciepłem JBC automatycznie rozpoznaje narzędzie w stojaku i obniża temperaturę grotu lutowniczego poniżej temperatury topnienia lutowia. Hibernacja przerywa zasilanie, aby zapobiec utlenianiu. Wydłuża to żywotność grotu lutowniczego nawet 5-krotnie.
Stojak zawiera czyścik do grotów z wełną mosiężną, a także osłonę przeciwbryzgową i membranę przeciwbryzgową, aby utrzymać obszar roboczy w czystości i wolny od cząstek lutowia. Szybka wymiana grotów umożliwia bezpieczną, prostą i szybką wymianę grotów, co w połączeniu z uchwytem na groty pozwala na przechowywanie do czterech grotów.
Położenie uchwytu narzędzia można łatwo dostosować do własnych potrzeb, a tacka na kable została zaprojektowana tak, aby idealnie dopasowywać się do ruchów i utrzymywać kable z dala od obszaru roboczego.
Inteligentne zarządzanie ciepłem JBC automatycznie rozpoznaje narzędzie w stojaku i obniża temperaturę grotu lutowniczego poniżej temperatury topnienia lutowia. Hibernacja przerywa zasilanie, aby zapobiec utlenianiu. Wydłuża to żywotność grotu lutowniczego nawet 5-krotnie.
Stojak zawiera czyścik do grotów z wełną mosiężną, a także osłonę przeciwbryzgową i membranę przeciwbryzgową, aby utrzymać obszar roboczy w czystości i wolny od cząstek lutowia. Szybka wymiana grotów umożliwia bezpieczną, prostą i szybką wymianę grotów, co w połączeniu z uchwytem na groty pozwala na przechowywanie do czterech grotów.
Położenie uchwytu narzędzia można łatwo dostosować do własnych potrzeb, a tacka na kable została zaprojektowana tak, aby idealnie dopasowywać się do ruchów i utrzymywać kable z dala od obszaru roboczego.
| Numer artykułu. | WL87224 |
| Producent | JBC |
| Numer artykułu producenta. | ALE-SB |
| Długość | 140 mm |
| Szerokość | 85 mm |
| Wysokość | 88 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Zgodny z ESD | tak |