Nasadka z napędem 1/2" z funkcją przytrzymywania, 13 x 37 mm
Nasadka Zyklop z napędem 1/2" i funkcją przytrzymywania zapewnia wyjątkowo wygodne wkręcanie przy zmniejszonym ryzyku zgubienia wkrętu podczas dokręcania do przedmiotu obrabianego. Z wyszukiwarką narzędzi Take it easy z kodowaniem kolorystycznym według rozmiaru - do szybkiego i łatwego znajdowania potrzebnego narzędzia.
• Gniazdo (bez udaru) do obsługi ręcznej lub maszynowej
• Funkcja przytrzymywania bezpiecznie utrzymuje śruby na narzędziu
• Z wyszukiwarką narzędzi Take it easy: kodowanie kolorami według rozmiaru
• Chromowo-wanadowy, chromowany matowo
• Z rowkiem na kulkę, radełkowanie z tyłu dla dobrego chwytu
• Gniazdo (bez udaru) do obsługi ręcznej lub maszynowej
• Funkcja przytrzymywania bezpiecznie utrzymuje śruby na narzędziu
• Z wyszukiwarką narzędzi Take it easy: kodowanie kolorami według rozmiaru
• Chromowo-wanadowy, chromowany matowo
• Z rowkiem na kulkę, radełkowanie z tyłu dla dobrego chwytu
| Numer artykułu. | WL88126 |
| Model | 8790 HMC HF Zyklop |
| Producent | WERA |
| Numer artykułu producenta. | 05003733001 |
| Długość | 105 mm |
| Szerokość | 44 mm |
| Wysokość | 24 mm |
| Długość z opakowaniem | 105 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 44 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 24 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Seria produktów | 8790 HMC |
| VDE | nie |
| Typ śruby | sześciokąt |
| Zgodny z ESD | nie |
| Długość narzędzia | 37 mm |
| Rozmiar klucza | 13 mm |
| Dane producenta GPSR | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |