Podwójny klucz płasko-oczkowy Joker, 10 x 13 x 167 mm
Wysokiej jakości metryczny podwójny klucz płasko-oczkowy Wera: wszystko, co powinien potrafić klucz płaski. I wiele więcej. Szybciej, lepiej, piękniej. Prawdziwy żartowniś. Nowa generacja kluczy płasko-oczkowych z grzechotką. Do śrub z łbem sześciokątnym i nakrętek. Z funkcją przytrzymywania dzięki metalowej płytce w szczęce, która zmniejsza ryzyko zgubienia nakrętek i śrub. Wymienna metalowa płytka w szczęce zabezpiecza śruby i nakrętki z bardzo twardymi zębami i zmniejsza ryzyko poślizgu. Zintegrowany ogranicznik zapobiega ześlizgiwaniu się łba śruby w dół i umożliwia stosowanie wysokich momentów obrotowych. Geometria podwójnego sześciokąta zapewnia pewne połączenie ze śrubą lub nakrętką, a tym samym zmniejsza ryzyko poślizgu. Odwrócony kąt obrotu wynoszący zaledwie 30° pozwala uniknąć czasochłonnego obracania klucza podczas wkręcania. Specjalna geometria odkuwki zapewnia wysokie przenoszenie momentu obrotowego i wysoką sztywność na zginanie. Wykonany z wysokowydajnej stali chromowo-molibdenowej z powłoką niklowo-chromową zapewniającą wysoką ochronę przed korozją. Z systemem wyszukiwania narzędzi Take it easy: kodowanie kolorami w zależności od rozmiaru.
• Praktyczna funkcja przytrzymywania dzięki metalowej płytce w szczęce
• Brak poślizgu dzięki ogranicznikowi końcowemu
• Geometria podwójnego sześciokąta zmniejsza ryzyko poślizgu
• Kąt obrotu tylko 30°
• Z wyszukiwarką narzędzi Take it easy: kodowanie kolorami w zależności od rozmiaru
• Praktyczna funkcja przytrzymywania dzięki metalowej płytce w szczęce
• Brak poślizgu dzięki ogranicznikowi końcowemu
• Geometria podwójnego sześciokąta zmniejsza ryzyko poślizgu
• Kąt obrotu tylko 30°
• Z wyszukiwarką narzędzi Take it easy: kodowanie kolorami w zależności od rozmiaru
| Numer artykułu. | WL88148 |
| Model | 6002 Joker |
| Producent | WERA |
| Numer artykułu producenta. | 05003760001 |
| Długość | 232 mm |
| Szerokość | 55 mm |
| Wysokość | 15 mm |
| Długość z opakowaniem | 274 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 122 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 40 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| VDE | nie |
| Zgodny z ESD | nie |
| Długość narzędzia | 167 mm |
| Rozmiar klucza | 10 mm 13 mm |
| Dane producenta GPSR | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |