Zestaw nasadek, napęd 1/2", 6-częściowy
Wytrzymała taśma tekstylna o typowej konstrukcji Wera z 6 długimi nasadkami ½" do pracy ręcznej i maszynowej (bez udaru) na bardzo małej przestrzeni. Płynnie działający mechanizm obrotowy zapewnia pewny chwyt i łatwe wyjmowanie nasadek. Zawiera karabińczyk do mocowania do szlufek paska lub kieszeni. Z podkładką z włókniny i paskami na rzepy do łatwego mocowania, np. do ścian, półek, wózków warsztatowych i systemu transportu narzędzi Wera 2go.Długie nasadki klucza ręcznego i maszynowego ½" (ISO 2725 część 3) firmy Wera do użytku ręcznego i maszynowego (bez udaru), nawet w przypadku głęboko osadzonych połączeń śrubowych i wystających prętów gwintowanych. Z wyszukiwarką narzędzi Take it easy z kodowaniem kolorystycznym według rozmiaru - do szybkiego i łatwego znajdowania potrzebnego narzędzia. Łatwy chwyt, nawet tłustymi dłońmi. Sześciokątny profil i rowek na kulkę. Sześciokątny profil umożliwia przenoszenie dużych sił i mniej obciąża krawędzie nakrętki lub łba śruby niż profil dwunastokątny. Grzechotki z drobnym uzębieniem sprawiają, że użycie profilu sześciokątnego jest zbędne, nawet w ograniczonych przestrzeniach, dzięki niewielkiemu kątowi obrotu. Do śrub i nakrętek z łbem sześciokątnym.
• 6-częściowy zestaw nakrętek na wytrzymałym pasku tekstylnym ½"
• Płynnie działający mechanizm obrotowy zapewnia pewny chwyt i łatwe wyjmowanie narzędzi
• Długi klucz nasadowy ½" do głębokich połączeń śrubowych w ciasnych przestrzeniach montażowych i wystających prętach gwintowanych
• Sześciokątny profil umożliwia precyzyjne i przyjazne dla profilu mocowanie śrub z dużym przełożeniem siły
• Z wyszukiwarką narzędzi Take it easy: kodowanie kolorami w zależności od rozmiaru
• 6-częściowy zestaw nakrętek na wytrzymałym pasku tekstylnym ½"
• Płynnie działający mechanizm obrotowy zapewnia pewny chwyt i łatwe wyjmowanie narzędzi
• Długi klucz nasadowy ½" do głębokich połączeń śrubowych w ciasnych przestrzeniach montażowych i wystających prętach gwintowanych
• Sześciokątny profil umożliwia precyzyjne i przyjazne dla profilu mocowanie śrub z dużym przełożeniem siły
• Z wyszukiwarką narzędzi Take it easy: kodowanie kolorami w zależności od rozmiaru
| Numer artykułu. | WL88293 |
| Model | Belt C Deep 1 |
| Producent | WERA |
| Numer artykułu producenta. | 05004565001 |
| Długość | 290 mm |
| Szerokość | 125 mm |
| Wysokość | 50 mm |
| Długość z opakowaniem | 290 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 125 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 50 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Seria produktów | 8790 HMC |
| VDE | nie |
| Typ śruby | sześciokąt |
| Zgodny z ESD | nie |
| Liczba części w zestawie narzędzi | 6-częściowy |
| Dane producenta GPSR | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |