Zestaw nasadek, napęd 3/8", zestaw 9-częściowy
Magnetyczny zestaw nasadek z 9 długimi nasadkami udarowymi 3/8". Technologia udarowa zapewnia ponadprzeciętną trwałość narzędzia nawet w ekstremalnych warunkach. Wersja długa również do użytku z głęboko osadzonymi połączeniami śrubowymi i wystającymi prętami gwintowanymi. Sześciokątny profil umożliwia przenoszenie dużych sił i mniej obciąża krawędzie nakrętki lub łba śruby niż profil dwunastokątny. Z wyszukiwarką narzędzi Take it easy z kolorowymi oznaczeniami w zależności od rozmiaru - do szybkiego i łatwego znajdowania potrzebnego narzędzia. Listwa magnetyczna umożliwia tymczasowe mocowanie do powierzchni metalowych i posiada funkcję bezpiecznego blokowania i odblokowywania nakrętek dzięki funkcji przekręcania.
• 9-częściowy zestaw nasadek na pasku magnetycznym, 3/8"
• Rozmiary calowe
• Listwa magnetyczna z bezpiecznym uchwytem na nasadki, a jednocześnie łatwym demontażem (przekręcenie w celu odblokowania) do tymczasowego przymocowania do ściany, półki lub wózka warsztatowego
• Wytrzymałe nasadki udarowe do bardzo ciężkich zastosowań; do użytku z elektrycznymi lub pneumatycznymi kluczami udarowymi z napędem 3/8"
• Długie klucze nasadowe do głęboko osadzonych połączeń śrubowych, odpowiednie również do montażu wystających prętów gwintowanych w ciasnych przestrzeniach montażowych
• 9-częściowy zestaw nasadek na pasku magnetycznym, 3/8"
• Rozmiary calowe
• Listwa magnetyczna z bezpiecznym uchwytem na nasadki, a jednocześnie łatwym demontażem (przekręcenie w celu odblokowania) do tymczasowego przymocowania do ściany, półki lub wózka warsztatowego
• Wytrzymałe nasadki udarowe do bardzo ciężkich zastosowań; do użytku z elektrycznymi lub pneumatycznymi kluczami udarowymi z napędem 3/8"
• Długie klucze nasadowe do głęboko osadzonych połączeń śrubowych, odpowiednie również do montażu wystających prętów gwintowanych w ciasnych przestrzeniach montażowych
| Numer artykułu. | WL88424 |
| Model | 9660 B Impaktor Deep Imperial 1 |
| Producent | WERA |
| Numer artykułu producenta. | 05005591001 |
| Długość | 380 mm |
| Szerokość | 90 mm |
| Wysokość | 35 mm |
| Długość z opakowaniem | 380 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 90 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 35 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Seria produktów | 8790 A |
| VDE | nie |
| Typ śruby | sześciokąt |
| Zgodny z ESD | nie |
| Liczba części w zestawie narzędzi | 9-częściowy |
| Dane producenta GPSR | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |