Kraftform Kompakt 25 RA-R z torbą, zestaw 6-częściowy
Rękojeść Kraftform z magazynkiem zintegrowanym z rękojeścią na 6 bitów; z ostrzem teleskopowym; do bitów 1/4". Zintegrowana w rękojeści grzechotka o drobnych zębach zapewnia szybką pracę. Przełączanie kierunku wkręcania jest intuicyjne: jeśli przełącznik pierścieniowy jest obrócony w prawo, wkręty są wkręcane w prawo; jeśli przełącznik pierścieniowy jest obrócony w lewo, wkręty są wkręcane w lewo. W celu precyzyjnej pracy mechanizm zapadkowy można wyłączyć w pozycji 0. Grot teleskopowy z uchwytem szybkowymiennym Rapidaptor, który można schować do rękojeści, umożliwia szybkie ręczne wkręcanie nawet w ciasnych przestrzeniach, gdy grot jest schowany. Ostrze można wysunąć, naciskając tuleję blokującą. Narzędzie może być teraz używane jak pełnoprawny wkrętak. Grot teleskopowy można wyjąć i użyć jako adaptera maszynowego, a następnie przywrócić go do pierwotnej pozycji. Technologia Rapidaptor w uchwycie na bity zapewnia szybką wymianę bitów. W zestawie 6 bitów BiTorsion o długiej żywotności, wytrzymałych i twardych, do uniwersalnego zastosowania; przechowywane w magazynku na bity zintegrowanym z rękojeścią. Silny magnes stały w uchwycie na bity 1/4" zapewnia bezpieczne mocowanie bitów. Dwukomponentowa rękojeść Kraftform z połączeniem twardych i miękkich stref umożliwia pewny chwyt i precyzyjną pracę. Z wytrzymałym etui.
• Zintegrowana z rękojeścią grzechotka o drobnych zębach zapewnia szybką pracę
• Innowacyjny mechanizm zapadkowy umożliwia łatwe "obracanie". Prawdziwe rozwiązanie problemów, gdy śruba nie stawia oporu
• Intuicyjne przełączanie: Jeśli przełączę w prawo - wkręcam w prawo, jeśli przełączę w lewo - wkręcam w lewo
• Zintegrowany magazynek na bity 6x 25 mm
• Bity BiTorsion
• Zintegrowana z rękojeścią grzechotka o drobnych zębach zapewnia szybką pracę
• Innowacyjny mechanizm zapadkowy umożliwia łatwe "obracanie". Prawdziwe rozwiązanie problemów, gdy śruba nie stawia oporu
• Intuicyjne przełączanie: Jeśli przełączę w prawo - wkręcam w prawo, jeśli przełączę w lewo - wkręcam w lewo
• Zintegrowany magazynek na bity 6x 25 mm
• Bity BiTorsion
| Numer artykułu. | WL89519 |
| Model | Kraftform Kompakt 25 RA-R |
| Producent | WERA |
| Numer artykułu producenta. | 05051515001 |
| Długość | 75 mm |
| Szerokość | 168 mm |
| Wysokość | 54 mm |
| Długość z opakowaniem | 75 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 168 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 54 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| VDE | nie |
| Zgodny z ESD | nie |
| Liczba części w zestawie narzędzi | 6-częściowy |
| Dane producenta GPSR | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |