Bit-Check 7 TX Universal 1, 7-częściowy
6 bitów Wera TORX® uporządkowanych na bardzo małej przestrzeni w praktycznym zestawie Bit-Check. Wytrzymałe bity Wera do uniwersalnego zastosowania. 1 uniwersalny uchwyt 893/4/1 K do montażu we wkrętarce lub w uchwycie wiertarki elektronicznej.
• Wielokomponentowa kontrola bitów
• Uniwersalny uchwyt z tuleją ze stali nierdzewnej i silnym magnesem trwałym
• Wytrzymałe bity do uniwersalnego zastosowania
• Tworzywo sztuczne, z którego wykonana jest kontrola bitów, gwarantuje wysoką wytrzymałość i długą żywotność
• Do montażu we wkrętarce lub wiertarce elektronicznej
• Wielokomponentowa kontrola bitów
• Uniwersalny uchwyt z tuleją ze stali nierdzewnej i silnym magnesem trwałym
• Wytrzymałe bity do uniwersalnego zastosowania
• Tworzywo sztuczne, z którego wykonana jest kontrola bitów, gwarantuje wysoką wytrzymałość i długą żywotność
• Do montażu we wkrętarce lub wiertarce elektronicznej
| Numer artykułu. | WL89560 |
| Model | Bit-Check 7 TX Universal 1 |
| Producent | WERA |
| Numer artykułu producenta. | 05056294001 |
| Długość | 69 mm |
| Szerokość | 65 mm |
| Wysokość | 12 mm |
| Długość z opakowaniem | 331 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 145 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 72 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| VDE | nie |
| Zgodny z ESD | nie |
| Liczba części w zestawie narzędzi | 7-częściowy |
| Dane producenta GPSR | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |