Klucz dynamometryczny do narzędzi wtykowych, 10-100 Nm, 14x18 x 10-100 Nm
Klucz dynamometryczny w charakterystycznym kształcie Wera. Bardzo wytrzymała konstrukcja o wysokiej dokładności zgodnie z normą DIN EN ISO 6789-1:2017-07. Łatwe ustawianie i zabezpieczanie określonej wartości. Słyszalne i wyczuwalne kliknięcie po osiągnięciu wartości skali ułatwia również bezpieczne ustawienie żądanej wartości momentu obrotowego. Solidny mechanizm zwalniający gwarantuje wyraźnie słyszalny i wyczuwalny sygnał zwolnienia po osiągnięciu ustawionego momentu obrotowego. Do dokręcania zgodnie i przeciwnie do ruchu wskazówek zegara, z kwadratowym gniazdem 14x18 mm do mocowania odpowiednich narzędzi nasadowych.
• Z uchwytem na wymienne narzędzia nasadowe 14x18 mm
• Proste ustawianie i zabezpieczanie żądanej wartości momentu obrotowego za pomocą słyszalnego i wyczuwalnego kliknięcia po osiągnięciu wartości na skali.
• Bezpieczne dozowanie siły: po osiągnięciu ustawionej wartości klucz dynamometryczny zwalnia się w sposób słyszalny i wyczuwalny.
• Zakres pomiarowy: 10-100 Nm; dokładność ± 4% zgodnie z normą DIN EN ISO 6789-1:2017-07
• Ergonomiczny 2-komponentowy uchwyt do dokręcania w prawo i w lewo
• Z uchwytem na wymienne narzędzia nasadowe 14x18 mm
• Proste ustawianie i zabezpieczanie żądanej wartości momentu obrotowego za pomocą słyszalnego i wyczuwalnego kliknięcia po osiągnięciu wartości na skali.
• Bezpieczne dozowanie siły: po osiągnięciu ustawionej wartości klucz dynamometryczny zwalnia się w sposób słyszalny i wyczuwalny.
• Zakres pomiarowy: 10-100 Nm; dokładność ± 4% zgodnie z normą DIN EN ISO 6789-1:2017-07
• Ergonomiczny 2-komponentowy uchwyt do dokręcania w prawo i w lewo
| Numer artykułu. | WL90413 |
| Model | X 7 k-Torque X 7 |
| Producent | WERA |
| Numer artykułu producenta. | 05075657001 |
| Długość | 430 mm |
| Szerokość | 55 mm |
| Wysokość | 55 mm |
| Długość z opakowaniem | 430 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 55 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 55 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| VDE | nie |
| Zgodny z ESD | nie |
| Moment obrotowy | 10 – 100 Nm |
| Dane producenta GPSR | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |