Klucz oczkowy nasadowy, 9x12 mm, 9x12 x 11 x 41 mm
Klucz oczkowy nasadowy, do śrub z łbem sześciokątnym lub nakrętek, do kluczy dynamometrycznych z serii Click-Torque X z mocowaniem 9x12 mm.
• Kwadratowe narzędzie do wkładania 9x12 mm
• Do kluczy dynamometrycznych serii Click-Torque X z gniazdem 9x12 mm
• Zastosowanie: łby śrub sześciokątnych i nakrętki
• Z blokadą sworznia
• Konstrukcja ze stali chromowo-wanadowej sprawia, że narzędzia nasadowe nadają się do dużych obciążeń
• Kwadratowe narzędzie do wkładania 9x12 mm
• Do kluczy dynamometrycznych serii Click-Torque X z gniazdem 9x12 mm
• Zastosowanie: łby śrub sześciokątnych i nakrętki
• Z blokadą sworznia
• Konstrukcja ze stali chromowo-wanadowej sprawia, że narzędzia nasadowe nadają się do dużych obciążeń
| Numer artykułu. | WL90462 |
| Model | 7771 |
| Producent | WERA |
| Numer artykułu producenta. | 05078624001 |
| Długość | 122 mm |
| Szerokość | 83 mm |
| Wysokość | 15 mm |
| Długość z opakowaniem | 122 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 83 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 15 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| VDE | nie |
| Zgodny z ESD | nie |
| Długość narzędzia | 41 mm |
| Rozmiar klucza | 11 mm |
| Dane producenta GPSR | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |