Wiertło kręte do drewna, 5 x 85 mm
Wysokiej jakości wiertła kręte do drewna do precyzyjnego wiercenia bez wyrywania w drewnie miękkim, twardym i powlekanych materiałach płytowych. Wykonane ze stali szybkotnącej (HSS). Sześciokątny trzpień zapewnia bardzo dobre przenoszenie mocy. Precyzyjnie dobrana elastyczność materiału zapewnia długą żywotność narzędzia. Bardzo dobra koncentryczność. Napęd 1/4" odpowiedni do uchwytów DIN ISO 1173-D 6.3.
• Wiertło kręte - do drewna
• Bardzo dobre przenoszenie mocy dzięki sześciokątnemu trzpieniowi
• HSS = stal szybkotnąca ze szlifem krzyżowym
• Precyzyjnie dobrana elastyczność materiału zapewnia długą żywotność narzędzia
• Bardzo dobra współosiowość
• Wiertło kręte - do drewna
• Bardzo dobre przenoszenie mocy dzięki sześciokątnemu trzpieniowi
• HSS = stal szybkotnąca ze szlifem krzyżowym
• Precyzyjnie dobrana elastyczność materiału zapewnia długą żywotność narzędzia
• Bardzo dobra współosiowość
| Numer artykułu. | WL90587 |
| Model | 849 HSS |
| Producent | WERA |
| Numer artykułu producenta. | 05104602001 |
| Długość | 110 mm |
| Szerokość | 15 mm |
| Wysokość | 15 mm |
| Długość z opakowaniem | 110 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 15 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 15 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Średnica | 5 mm |
| W zestawie bateria | nie |
| Długość bitowa | 85 mm |
| VDE | nie |
| Zgodny z ESD | nie |
| Typ wiertła | Wiertło do drewna |
| Dane producenta GPSR | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |