Marker Pica BIG DRY, opakowanie SB
Marker budowlany Pica BIG Dry Longlife
• Carpenter Pencil - Next Generation
• Automatyczne podawanie ołowiu za pomocą jednego przycisku
• Możliwość uzupełniania różnymi wkładami
• Nowość: z ostrzałką do znakowania z dokładnością co do milimetra
• Z unikalnym mechanizmem ciśnieniowym high-tech
• Maksymalna ochrona przed pyłem i wilgocią
• Do wytrzymałych prostokątnych przewodów o przekroju 2x5mm: idealne do oznaczania
• Precyzyjne prowadzenie krawędzi podczas znakowania
• Wyjątkowo długa wydajność znakowania
• Nie ma potrzeby denerwującego ostrzenia drewna: wystarczy docisnąć
• Lejki są łatwe do wymiany
• Typowa Pica: BIG Dry w praktycznym uchwycie na kołczan ze specjalnym klipsem, dla perfekcyjnej obsługi jedną ręką.
• Niezwykle trwały i zrównoważony dzięki wysokiej jakości technologii produktu i możliwości ponownego napełniania
• Pica BIG Dry - wyjątkowo wytrzymała na zużycie.
• w opakowaniu typu blister
• Carpenter Pencil - Next Generation
• Automatyczne podawanie ołowiu za pomocą jednego przycisku
• Możliwość uzupełniania różnymi wkładami
• Nowość: z ostrzałką do znakowania z dokładnością co do milimetra
• Z unikalnym mechanizmem ciśnieniowym high-tech
• Maksymalna ochrona przed pyłem i wilgocią
• Do wytrzymałych prostokątnych przewodów o przekroju 2x5mm: idealne do oznaczania
• Precyzyjne prowadzenie krawędzi podczas znakowania
• Wyjątkowo długa wydajność znakowania
• Nie ma potrzeby denerwującego ostrzenia drewna: wystarczy docisnąć
• Lejki są łatwe do wymiany
• Typowa Pica: BIG Dry w praktycznym uchwycie na kołczan ze specjalnym klipsem, dla perfekcyjnej obsługi jedną ręką.
• Niezwykle trwały i zrównoważony dzięki wysokiej jakości technologii produktu i możliwości ponownego napełniania
• Pica BIG Dry - wyjątkowo wytrzymała na zużycie.
• w opakowaniu typu blister
| Numer artykułu. | WL73294 |
| Model | Pica BIG DRY |
| Linia modelowa | Pica BIG DRY |
| Producent | PICA |
| Numer artykułu producenta. | 6060/SB |
| Długość | 275 mm |
| Szerokość | 80 mm |
| Wysokość | 30 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Kolor czcionki | grafit |
| Rodzaj opakowania | Opakowania blistrowe |
| Kolor | grafit |
| W zestawie bateria | nie |
| Opakowanie typu blister | tak |
| Dane producenta GPSR | Pica-Marker GmbH Picastraße 5 DE-91356 Kirchehrenbach www.pica-marker.com |