Zestaw mat ESD XS ProPlus, niebieski, 600 x 400 mm, 6-częściowy, z punktem uziemienia
Zestaw mat stołowych ESD SafeGuard XS Pro Plus w kolorze niebieskim oferuje kompleksowe rozwiązanie dla sektora elektronicznego. Mata stołowa ESD jest idealna do stosowania w produkcji elektroniki. Mata jest odporna na ciepło i lutowanie, chemikalia i oleje oraz trwale elastyczna, co zapobiega jej zwijaniu.
Zestaw zawiera szereg akcesoriów, takich jak kabel spiralny ESD, pasek na nadgarstek ESD, wtyczka uziemiająca ESD, kabel uziemiający ESD i punkt uziemienia ESD. Wszystkie komponenty mają wysokiej jakości wykończenie i są zgodne z dyrektywami RoHS.
Dzięki rezystancji powierzchniowej wynoszącej od 10⁶ do 10⁷ omów, zestaw zapewnia bezpieczne rozpraszanie ładunków elektrostatycznych.
• Odporny na wysoką temperaturę i lutowanie
• Odporność na temperaturę zgodnie z testem drutu żarowego - IEC 60335-1:2010 - do 750°C i testem płomienia igłowego zgodnie z IEC 60695-11, do 30 sek.
• Odporność na chemikalia i olej
• Trwale elastyczne, odporne na ścieranie i wygodne
• Zgodność z dyrektywą RoHS
• Antyrefleksyjna powierzchnia ułatwia pracę
• Dwuwarstwowa mata ESD (rozpraszająca/przewodząca)
• Rezystancja powierzchniowa wynosi 10⁶ - 10⁷ Ohm (EN 61340-2-3)
Zestaw zawiera szereg akcesoriów, takich jak kabel spiralny ESD, pasek na nadgarstek ESD, wtyczka uziemiająca ESD, kabel uziemiający ESD i punkt uziemienia ESD. Wszystkie komponenty mają wysokiej jakości wykończenie i są zgodne z dyrektywami RoHS.
Dzięki rezystancji powierzchniowej wynoszącej od 10⁶ do 10⁷ omów, zestaw zapewnia bezpieczne rozpraszanie ładunków elektrostatycznych.
• Odporny na wysoką temperaturę i lutowanie
• Odporność na temperaturę zgodnie z testem drutu żarowego - IEC 60335-1:2010 - do 750°C i testem płomienia igłowego zgodnie z IEC 60695-11, do 30 sek.
• Odporność na chemikalia i olej
• Trwale elastyczne, odporne na ścieranie i wygodne
• Zgodność z dyrektywą RoHS
• Antyrefleksyjna powierzchnia ułatwia pracę
• Dwuwarstwowa mata ESD (rozpraszająca/przewodząca)
• Rezystancja powierzchniowa wynosi 10⁶ - 10⁷ Ohm (EN 61340-2-3)
| Numer artykułu. | WL93311 |
| Producent | SAFEGUARD |
| Numer artykułu producenta. | SG-TMS-BL-GL-XS PROPLUS 2DK-600X400X2 |
| Długość | 400 mm |
| Szerokość | 600 mm |
| Wysokość | 2 mm |
| Zakres dostawy | Mata stołowa ESD niebieska, 2x zatrzask 10 mm - WL43389 Pasek na nadgarstek ESD, 10 mm DK - WL42057 Kabel spiralny ESD, 2 Mohm - WL42090 Kabel uziemiający, L = 1,8 m - WL32120 Wtyczka uziemiająca, 2 x 10 mm DK - WL32123 Punkt uziemienia - WL24948 |
| Jednostka sprzedaży | 1 Zestaw |
| Jednostka treści | 1 zestaw |
| Kolor | niebieski |
| Tworzywo | Kauczuk naturalny i syntetyczny |
| Zgodny z RoHS | tak |
| Typowa rezystancja powierzchniowa (Rpp) | 10⁶ - 10⁷ Ohm (EN 61340-2-3) |
| Połączenie | 2x zatrzask 10 mm |
| Typowa rezystywność objętościowa (RV) EN 61340-2-3 | 10⁶ Ohm |
| Twardość ISO 7619 | shore A 75 |
| Odporność materiału/ciśnienie EN/ISO 24343-1 | < 0,20mm |
| Odporność na ścieranie ISO 4649 (Met. A-5N) | < 200mm3 |
| Elastyczność EN/ISO 24344 (Met.AO 20 mm) | tak |
| Łatwopalność | Needle Flame test acc. to IEC 60695-11, bis 30sec. |
| Odporność na poślizg, dynamiczna COF EN13893 | > 0,30 |
| Odporność na plamy EN/ISO 26987 | Odporność w zależności od stężenia i czasu trwania kontaktu |
| Odporność na olej i smar (ASTM D471) | Ograniczona zmiana objętości i masy |
| W zestawie kabel uziemiający | tak |
| Powierzchnia | Dwuwarstwowe pokrycie stołu ESD |
| Rogi | zaokrąglony |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | Weidinger GmbH Hertha-Sponer-Str. 1a DE-82216 Gernlinden |