867/4 Z TX 6 x 50 mm bit do wkrętaka Torx T6
• Do śrub imbusowych TORX
• Element wytrzymały na rozciąganie, do zastosowań indywidualnych
• 1/4" końcówka czworokątna
• Pasuje do AEG, ARO, Atlas-Copco, Biax, Black & Decker, Bosch, Buckeye Tools i in.
• Rozmiar końcówki TX 6
• Element wytrzymały na rozciąganie, do zastosowań indywidualnych
• 1/4" końcówka czworokątna
• Pasuje do AEG, ARO, Atlas-Copco, Biax, Black & Decker, Bosch, Buckeye Tools i in.
• Rozmiar końcówki TX 6
| Numer artykułu. | WL19603 |
| Model | 867/4 Z TORX® |
| Producent | WERA |
| Numer artykułu producenta. | 05308428001 |
| Długość | 50 mm |
| Szerokość | 7 mm |
| Wysokość | 6 mm |
| Długość z opakowaniem | 58 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 34 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 15 mm |
| Zakres dostawy | TX 6x50 |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Masa netto (producent) | 6,5 g |
| Długość bitowa | 50 mm |
| VDE | nie |
| Typ śruby | TX06 |
| Zgodny z ESD | nie |
| Wymiary opakowania | po kolei. |
| Długość narzędzia | 50 mm |
| Średnica ostrza | 3 mm |
| Długość ostrza | 50 mm |
| Długość ostrza w calach | 2 in |
| Dane producenta GPSR | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |