Ostrze wymienne SYSTEM 4 sześciokątna głowica kulowa (00585) 2.5, 2.5" x 120 mm
• Ostrze: Wysokiej jakości stal chromowo-wanadowo-molibdenowa, poprzez hartowanie, chromowana matowo.Kodowane kolorystycznie końcówki ostrzy Wiha ChromTop®.
• Extra: Kulista główka umożliwia wkręcanie pod kątem do 25°.
• Extra: Kulista główka umożliwia wkręcanie pod kątem do 25°.
| Numer artykułu. | WL54448 |
| Model | 26935 |
| Alternatywna nazwa artykułu | 26935 |
| Producent | WIHA |
| Numer artykułu producenta. | 00585 |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Seria produktów | 26937 |
| Producent masy brutto | 11,5 g |
| VDE | nie |
| Typ śruby | sześciokąt |
| Zgodny z ESD | nie |
| Wymiary opakowania | po kolei. |
| Wymienne ostrza | 2.5" |
| Długość narzędzia | 120 mm |
| Dane producenta GPSR | Wiha Werkzeuge GmbH Obertalstraße 3-7 DE-78136 Schonach www.wiha.com |