SMD Pojemnik na drobne części, 16x28x19 mm, czarny
• do bezpiecznego przechowywania elementów SMD
• Wielkość 1 = 16 x 28 x 19 mm
• Pokrywa samozamykająca, polietylen przewodzący
• Wielkość 1 = 16 x 28 x 19 mm
• Pokrywa samozamykająca, polietylen przewodzący
| Numer artykułu. | WL10510 |
| Model | C-189 1628 |
| Producent | BJZ |
| Długość | 16 mm |
| Szerokość | 16 mm |
| Wysokość | 19 mm |
| Głębokość | 28 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Informacje o kolorze producenta | czarny |
| Kolor | czarny |
| Tworzywo | PE |
| W zestawie bateria | nie |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | BJZ GmbH & Co. KG Berwanger Straße 29 DE-75031 Eppingen www.bjz.de |