O-ring do głowicy rozlutowniczej (0607AE)
O-ring do głowicy rozlutowniczej do CT 80 do ELS8000
| Numer artykułu. | WL12104 |
| Model | 3ZT00009 |
| Producent | ERSA |
| Numer artykułu producenta. | 3ZT00009 |
| Długość z opakowaniem | 20 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 20 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 3 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Zgodny z RoHS | tak |
| Masa netto (producent) | 4 g |
| Dane producenta GPSR | ERSA GmbH Leonhard-Karl-Strasse 24 DE-97877 Wertheim www.ersa.de |