Taśma maskująca do lutowania KAPTON, 19 mm / 33 m
• Grubość wraz z klejem = 0,055 mm
• odporność na temperaturę do 300 °C
• brązowo-przezroczysty
• odporność na temperaturę do 300 °C
• brązowo-przezroczysty
| Numer artykułu. | WL13516 |
| Model | 110-33-19 |
| Producent | PPI |
| Numer artykułu producenta. | PPI 701/19 MM |
| Długość | 33000 mm |
| Szerokość | 19 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 rolki |
| Jednostka treści | 1 Rolki |
| Tworzywo | Poliimid |
| W zestawie bateria | nie |
| Grubość filmu | 0,055 mm |
| Zgodny z ESD | nie |
| Dane producenta GPSR | PPI GmbH Hommericherstraße 10-14 DE-51789 Lindlar www.ppiadhesiveproducts.com/de |