Pęseta uniwersalna, stal hartowana, polerowana, 120 mm
• Pęseta uniwersalna
• Materiał:5469 B & 5469 BI: stal hartowana5469 BR: stal nierdzewna, antymagnetyczna, kwasoodporna
• Wykończenie:5469 B & 5469 BR: polerowane5469 BI: powlekane PCV
• Szerokość końcówki: 2 mm
• Materiał:5469 B & 5469 BI: stal hartowana5469 BR: stal nierdzewna, antymagnetyczna, kwasoodporna
• Wykończenie:5469 B & 5469 BR: polerowane5469 BI: powlekane PCV
• Szerokość końcówki: 2 mm
| Numer artykułu. | WL15747 |
| Model | 5469 B |
| Producent | BAHCO |
| Numer artykułu producenta. | 5469 B |
| Długość | 120 mm |
| Szerokość | 15 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| VDE | nie |
| Zgodny z ESD | nie |
| Materiał narzędziowy | stal hartowana |
| Wymiary opakowania | po kolei. |
| Długość narzędzia | 120 mm |
| Rodzaj pęsety | Uniwersalna pinceta |
| Dane producenta GPSR | BAHCO Werkzeuge Maybachstr. 10 DE-71711 Steinheim www.bahco-werkzeuge.de |